Honda Yetkili Servis Güvenlik Kamerası Kayıtları

Akuscu

0
Aracınız
Arkadaşlar Merhaba;
Honda Yetkili Servislerinde güvenlik kamerası kayıtları nekadar süre ile saklanıyor.Aracım ile ilgili serviste oluştuğunu düşündüğüm bir sıkıntı için bu grüntüleri talep etmek istiyorum.Bu kayıtların nekadar süre saklanadığını bilen varmı yada nekadarlık bir zaman aralığındaki görüntülere ulaşabilirim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1304]Akuscu[/MENTION] Merhaba hocam,

Üzerinden uzun süre geçtiyse kamera kaydı olsa bile yokuş yapabilirler, ayrıca her yerde kamera olmama ihtimali de var.

Akuscu

0
Aracınız
Arabanın arka cam filmini herhangi bir talebim olmadığı halde sökmüşler servise götürmeden dört gün önce arabanın fotoğraflarını çekmiştim arka camdaki film görünüyor bakalım yarın servis müdürü ile görüşeceğim sonuç ne olacak

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arabanın arka cam filmini herhangi bir talebim olmadığı halde sökmüşler servise götürmeden dört gün önce arabanın fotoğraflarını çekmiştim arka camdaki film görünüyor bakalım yarın servis müdürü ile görüşeceğim sonuç ne olacak

Hocam camı kırıp değiştirmiş olmasınlar, iyice inceleyin derim, eğer böyle bir şey var ise servisi kendinize köle edebilirsiniz :)

Akuscu

0
Aracınız
Camda bir sıkıntı yok çünki cam filmi iki parça olarak çekilmişti ek yeri şerit şeklinde duruyor ayrıca başka bir sıkıntı daha var üç yerden camı çizmişler sizce nasıl bir yol izleyeyim bana fikir verirmisiniz

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Camda bir sıkıntı yok çünki cam filmi iki parça olarak çekilmişti ek yeri şerit şeklinde duruyor ayrıca başka bir sıkıntı daha var üç yerden camı çizmişler sizce nasıl bir yol izleyeyim bana fikir verirmisiniz

Hocam yarın servis müdürü ile görüşün büyük ihtimal hatalarını kabul edip yeni cam filmi çekeceklerdir, bakım iş emrinde sizin böyle bir talebiniz olmadığı için hatalarını kabul edeceklerdir.

Akuscu

0
Aracınız
Yanlız bahsettiğim gibi camda iç kısımda üç yerden de camı çizmişler arka cam reziztansı hasar görmüş olabilir ben camı değiştirip cam filmi çekmeleri talebinde bulunacağım

Aracınız
cam filmini sök deseniz sökmezler ne amaçla sökmüşler aceba onu merak ettim,başka araç sahibi istedi yanlışlıkla sizinkini mi söktüler? servisden çıkmadan neden halletmediniz sizin bir isteğiniz olmadıysa zaten yeniden film yaptırırlar zorluk çıkarmazlar

Akuscu

0
Aracınız
Çok ilginç servis müdürü ile görüştüm hemen servisin aksesuar bölümünden bir elemanı çağırdı yapılan incelemede cam filminin sökülmediği filmin kalitesiz olması nedeni ile solduğu belirlendi.Bana da çok ilginç geldi 15 gün önce camdaki filmin rengi bu zaman aralığında nasıl soldu bende anlayamadım..duv.

Geri