Civic FB7 iGo Primo 2.4 CivicTR Edition (En Güncel Haritayla Birlikte)

Arkadaşlar konuyu paylaşan arkadaşa teşekkürü bir borç bilirim...
Bunun yanında 2015 temmuz ayında güncellenen en son haritayı isteyenler, sadece orjinal yazılım sd kartta iken, navi extras programını bilgisayarlarına kursunlar. SD kartı bir usb okuyucu ile bilgisayara baglasinlar. Programa kayıt olsunlar ve güncelleme bölümünden son sürüme ve haritaya güncelleme yapsınlar. Sonra contentin içindeki maps klasöründe bulunan 2015.07 tarihli Turkey fbl dosyasini arkadaşın paylaştığı klasörlerdeki content maps klasörüne kopyalasinlar.
İşte size son güncel harita....

Herkese selam.
Cyclone navigasyonumda olan İgo 8 zi güncellemek istedim. Kartı çıkartıp pc me bağladım ama Naviextras Toolbox programı kartı görmüyor. Oysa ki ben kartada içindekilere de ulaşabiliyorum. son sürüm olan 2015.7 haritasını nasıl güncelleriz bunun başka bir yolu yokmu acaba ?

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Benim navigasyonum da da olan igo8 naviextras destekli değil hocam o yüzden gormuyor ordan güncelleme yapamazsınız bu sayfadaki surumu alıp karta atıp ordan calistirdim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
honda civic 2010 premıum navigasyona girince biyle bi hata alıyorum ve navigasyon çalışmıyor yardımcı olabilir misiniz20151110_180814.jpg

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Buradaki yazılımı yüklendikten sonra mi oldu.eğer orjinali boyleyse kartın yedeğini alıp formatlayin sonra buradaki yazılımı yukleyin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
dontpanik navigasyon da bu hatayı verdi. burdaki navigasyonu yukleyip denicem umarım sorunsuz çalışır. ses sistemi ile ugraşan biri navigasyon yuklu kart verdi 50 tl ye navigasyon çalıştı ama ses alamadık tabi geri iade ettim

Geri