Civic FB7 iGo Primo 2.4 CivicTR Edition (En Güncel Haritayla Birlikte)

Smoch

0
content içinde skin diye bir klasör var onun içinde bulunuyor yoksa ilave ediliyor sonra navigasyon ayarlar ,görünüm içinden değiştiriliyor
mesela diMkaWA_P173_TomSoft
dosya nasıl gönderiliyor bilemediğim için rar lı dosyanın ismini yazdım Google de bu ismi yazınca resimleri çıkıyor .başka skin için rarlı dosyalar da var rar lı indirip olduğu gibi skin klasörü içine atıyorsun . yoksa klasör oluşturup adını skin olarak yazıyorsun

http://www.youtube.com/watch?v=P9sGX6JV-g8

buradan indir https://mega.co.nz/#!8w0j2JpQ!_7Od7W4_NPX4EqUKwa27Ia2vOC3WJn1yMwb-zpPtM9o

Bu tarz iGo harici yapılan skinler iGo Primo 2 'nin sorunsuz bir şekilde çalışmasını etkileyecektir. Skinleri yükleyenlerin bilgisine..

Smoch

0
Hocam zaten bu verilen skin programda çalışmıyor, daha doğrusu görmüyor bile.

Ben genel olarak söyledim. Bazı sitelerde bir sürü skin ve tema dosyaları dönüyor. Bu temalarda kişiler tarafından son derece bilinçsizce yüksek çözünürlükte ve farklı boyutlarda resimlerden oluştuğu için programın çalışmasını ciddi anlamda etkiliyor. Hatta çöküyor bir çok kez. Bende denedim oradan biliyorum. Ben buraya koyduğum linkteki primo 2 yi bizzat kendim sadeleştirdim. POI'lerdeki resimleri bile kaldırdım sorun yaratmaması için ve işe yaradı neredeyse igo 8 kadar seri hale geldi primo 2

Ben genel olarak söyledim. Bazı sitelerde bir sürü skin ve tema dosyaları dönüyor. Bu temalarda kişiler tarafından son derece bilinçsizce yüksek çözünürlükte ve farklı boyutlarda resimlerden oluştuğu için programın çalışmasını ciddi anlamda etkiliyor. Hatta çöküyor bir çok kez. Bende denedim oradan biliyorum. Ben buraya koyduğum linkteki primo 2 yi bizzat kendim sadeleştirdim. POI'lerdeki resimleri bile kaldırdım sorun yaratmaması için ve işe yaradı neredeyse igo 8 kadar seri hale geldi primo 2

Evet gerçekten güzel olmuş, eline sağlık.

İyi şoförsün vesselam tebrik ediyoruz seni

Hocam ergen değilim, 32 yaşındayım, bugüne kadar 1 Milyon km. ve çeşitli araçlar kullanmışımdır, konuyu özetlersem, çok yakın arkadaşım aldı, doğrusu ben çok şaşırdım aracı s mode almamıza rağmen gitmiyor , dün bir eski kasa manuel civic ile denedik (manuel) o fark attı anlayabilmiş değiliz. Ama bende ki 2013 e150 d4d bile başardı fb7 yi geçmekte ki inan çok şaşırdım.. Bu araçta mı bir problem var yoksa hepsi mi böyle anlayamadık, araç 8000 km .de

Geri