İnandık güvendik

Aracınız
95348710a57c7dfdf9b204ff4d1d1d4b.jpg

Altında macun var sanıyorum aracı yeni aldım arkadaştan boya yok demişti bende bir yere göstermeden aldım lpg taktırmaya giderkende klima soğutmuyor problemi ile gittim meğersem klima motoru hasarlıymış tamam normaldir bir yere alttan darbe almıştır dedik sonra ön panjurda plastik atması diyodum meğersem kaynak yapmışlar panjura sonrala bana bu vuruk içinde "kanka kasalı araba yanaşırken oldu dedi" inandık güvendik daha bir yere göstertmedrn araba almam benim ilk arabamdı aile dostumuzdan aldık şimdi arayı bozmamak için kendisine söylemeyeceğim
fcadaec31ac9604ec1de01792ac0c0ad.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

esaret

0
O adama yaptıgın ayıp ben sana güvendim diye başlar o arabayı iade eder paramı da alırım bir daha da adam yerine koymam. Bu şerefsizlerden çok var. Bi sizin aile dostunuz değil yani.

fd6 2008

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7315]tunahanatahan[/MENTION] Aracınızı expere sokun neleri var net öğrenin, hasar durumu çok çıkar ise aracı geri vermeye çalışın.
Çalışın diyorum arkadaşım dediği kişiden bunları gizleyen adam aracı da geri alma konusunda sıkıntı çıkartacaktır.

Aracınız
[MENTION=7315]tunahanatahan[/MENTION] Aracınızı expere sokun neleri var net öğrenin, hasar durumu çok çıkar ise aracı geri vermeye çalışın.
Çalışın diyorum arkadaşım dediği kişiden bunları gizleyen adam aracı da geri alma konusunda sıkıntı çıkartacaktır.

eeec5371c7612ceb15dd61e86ac9ef89.jpg
820d864b6eea70b9733714202f52e592.jpg

Dostum bide bu olayda var bana kaplama dedi korumak için meğersem kapı kolu kırıkmış bende söktürmedim araca lpg takarken ordaki usta söyledi abi bu kırık söktük baktık dediler buda sıkıntı bakıcam artık vaziyeti konuşucaz

Etacli

0
Hocam bi ara haberlerde ve vu forumda okumuştum ayıplı araçlar iade edilecek diye haberi araştırıp gereken yol ne ise o yollara başvurup iade edin bence yasal yollardan iade seçeneği gerçekten varsa o hıyar a geri vermek için yalvarmak zorunda kalmazsınız ama benim asıl anlamadığım güvendim aldım diyorsunuz da bi sürü hasar var kabuttan tutun kapı koluna kadar neyi nasıl görmediniz onu anlamadım. Bende de fd7 var 2012 bende 15 gün oldu alalı benim de ilk aracım şimdi baktıkça ilk başta görmediğim şeyleri Bend e görüyorum ama gördüğüm şey tamponda 4 parça rutuş oldu ilk başta bende görmedim görsem pazarlık bozacak şeyler de değil bunlar ama sizinki resmen hasarlı görmemeniz de ayrı bir olay

SM-G925F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kaça aldınız bu arada

SM-G925F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

69.500 aldım hocam kaputu gördüm kasalı araba yanaşırken kasası vurmuş dedi kapı kulpuda sonra farkettim görünen bir şey yok zaten ben başka bir şey yok sandım aracı kullandıça gördük bakalım sorun yok zaten birazını çek birazını nakit vericektim çeki verdim nakitten kesicem hasarları

Kaput düzeltme yapmış macunlanmışsa mutlaka kaputu değiştirmek gerekir. Ayrıca oraya vuran araç tampon desteği ve braketleri de kırmıştır. Honda logosu da değişirse orjinal servis en az 5 günde senden 7000 ister. Özel servise de enaz 4000 gider. Bunları biliyorum çünkü ben ödedim

E6633 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kardeş bi kaportacıya git, 20 tl para ver, sana herşeyi anlatır. Sonrada vereceğin nakitten kes. Gerçek aile dostu bu şekilde yapmaz. Nakitten kesmeni anlayışla karşılarsa normal bi şekilde görüş ama bidaha güvenme.

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynı olayı basit bi sekilde ilk arabam olan doğan slx'te yaşadım şimdi ise servis servis exper exper gezdiririm alacak olduğum aracı yoksa tam bir baş belası olabiliyor

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri