İnandık güvendik

Aracınız
95348710a57c7dfdf9b204ff4d1d1d4b.jpg

Altında macun var sanıyorum aracı yeni aldım arkadaştan boya yok demişti bende bir yere göstermeden aldım lpg taktırmaya giderkende klima soğutmuyor problemi ile gittim meğersem klima motoru hasarlıymış tamam normaldir bir yere alttan darbe almıştır dedik sonra ön panjurda plastik atması diyodum meğersem kaynak yapmışlar panjura sonrala bana bu vuruk içinde "kanka kasalı araba yanaşırken oldu dedi" inandık güvendik daha bir yere göstertmedrn araba almam benim ilk arabamdı aile dostumuzdan aldık şimdi arayı bozmamak için kendisine söylemeyeceğim
fcadaec31ac9604ec1de01792ac0c0ad.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Nasil bir aile ve dost anlayisiniz var gercekten sasiriyorum. Adam resmen size kazik atmis ama siz hala ara bozulmasin derdindesiniz.
Bence ilk once aile dostunuz mu degil mi veya ileride de oyle mi kalacak kismina karar verin. Aracin durumunu bilmiyorum ama piyasaya gore pahali gibide duruyor.

neasy

0
Aracınız
Tampon macunlu boyalı, klima motoru hasarlı demissiniz, ön kaputta vuruk var ve kapı kolu kırık. Bence bu arabada başka şeyler de var. Siz en kısa zamanda sağlam bir ekspere götürüp gidip arabayı geriye verin. Böyle dost olacağına olmaz olsun. Zira ben olsam o araca artık rahat binemezdim.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Evet bu gün experte soktum aracı floryada kapı kulpu olan yer oval şekilde boyalı ön kapıtto boya yok motorda oynama yok bunlar çıktı borcum vardı kendisiyle görüşünce önden amorak tipli bir araca vurduğunu söyledi sağdaki olayı şimdi arayıp söyleyeceğim daha ticaret olmicak aramızda öyle konuştuk kalan borcunuda vermeyeceğim özür diledi çokça nafile paramı ver arabayı al dedim masraflarıyla yanaşmadı bende vermiyorum borcu o zaman dedim bakalım yarını bekliyoruz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri