İnandık güvendik

Aracınız
95348710a57c7dfdf9b204ff4d1d1d4b.jpg

Altında macun var sanıyorum aracı yeni aldım arkadaştan boya yok demişti bende bir yere göstermeden aldım lpg taktırmaya giderkende klima soğutmuyor problemi ile gittim meğersem klima motoru hasarlıymış tamam normaldir bir yere alttan darbe almıştır dedik sonra ön panjurda plastik atması diyodum meğersem kaynak yapmışlar panjura sonrala bana bu vuruk içinde "kanka kasalı araba yanaşırken oldu dedi" inandık güvendik daha bir yere göstertmedrn araba almam benim ilk arabamdı aile dostumuzdan aldık şimdi arayı bozmamak için kendisine söylemeyeceğim
fcadaec31ac9604ec1de01792ac0c0ad.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
95348710a57c7dfdf9b204ff4d1d1d4b.jpg

Altında macun var sanıyorum aracı yeni aldım arkadaştan boya yok demişti bende bir yere göstermeden aldım lpg taktırmaya giderkende klima soğutmuyor problemi ile gittim meğersem klima motoru hasarlıymış tamam normaldir bir yere alttan darbe almıştır dedik sonra ön panjurda plastik atması diyodum meğersem kaynak yapmışlar panjura sonrala bana bu vuruk içinde "kanka kasalı araba yanaşırken oldu dedi" inandık güvendik daha bir yere göstertmedrn araba almam benim ilk arabamdı aile dostumuzdan aldık şimdi arayı bozmamak için kendisine söylemeyeceğim
fcadaec31ac9604ec1de01792ac0c0ad.jpg

İlk attığım fotoğrafı kendim vurdum telefonla konuşurken ordan sonra çaktım köfteyi

Aracınız
Niye söylemeyip iyilik yapacaksınız insanların hatalarını yüzlerine söyleyip hakettikleri muameleyi siz yapmazsanız başkasının caninida yakar
Ben olsam paramı alır arabayı iade ederim dostluk kazak atmakla olmaz dürüstlükle olur

Aracınız
Geri