İst Anadolu TÜV Muayene istasyon önerisi

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar. Ayın 19’unda muayenem bitiyor. Randevu alacağım 17 Nisan Cumartesi için. Önereceğiniz bir yer var mı? Muayeneden bırakmayan, saçma sapan kusurlar aramayan bir yer?

Aracınız
Civic ES7 2002
Merhaba arkadaşlar. Ayın 19’unda muayenem bitiyor. Randevu alacağım 17 Nisan Cumartesi için. Önereceğiniz bir yer var mı? Muayeneden bırakmayan, saçma sapan kusurlar aramayan bir yer?
Dudulluya gittim 2 hafta önce 3 fren lambam yanmıyor diye bıraktılar 10 tllik ampül için kişiden kişiye değişiyor sonraki hafta tekrar gittim genç benden 4 5 yaş büyük birisi vardı kusura bakıp direk geçirdi Kurtköy Tuzla buralar bakmıyor diye duydum ama gitmediğim için bilmiyorum

Aracınız
Civic FC5 2021
Dudulluya gittim 2 hafta önce 3 fren lambam yanmıyor diye bıraktılar 10 tllik ampül için kişiden kişiye değişiyor sonraki hafta tekrar gittim genç benden 4 5 yaş büyük birisi vardı kusura bakıp direk geçirdi Kurtköy Tuzla buralar bakmıyor diye duydum ama gitmediğim için bilmiyorum
hocam fren lambanız patlaksa nasıl muayeneden gececeksiniz? Zaten “Fren lambasının yanmaması” ağır kusurlardan olduğu için; araç muayenesinde geçemez ve muayene tekrarı yaptırılır. Eğer fren lambası patlak olarak muayeneden geciriliyorsa TUVTURKe dava acmak lazım, temiz tazminat alınır :)

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2012
Dudullu yakın gideyim diyorum, ya da kurtköy. Dudullu da çok bırakıyorlar diye duyduğum için merak etmiştim açıkçası

Aracınız
10 liralık ampul dediğiniz şey bir cana mal olabilir.

Ne günlere kaldık yaa...

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kesinlikle oyle uyarici lambalardan en onemlisidir ve Amerikada plaka lambanizin birisi yanmasin sizi durdurur ve plaka lambanizin biri calismiyor diye uyarir bunlar cok onemlidir. Birde frene basinca cakar gibi yanan lambalar var onlarda insanin dikkatini cok dagitiyor onlarada mudahale edilmesi gerekir ya da sert frenajlarda yanacak sekilde duzenleme getirilmesi gerekiyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri