Civic FC5 Fc5 İSTANBUL İÇİ YAKIT DEĞERLERİ RİCA EDİYORUM

Aracınız
Civic FC5 2020
337-360-400-300 full depo ile İstanbul içinde kullanımın. 5. Kez fulledim. Kullanımım e-5 Samandıra kartal bağlantı yolu ağırlıklı çok fazla aralarda durmuyorum. 3-5km gidip de durmuyorum 20 km civarı gidiyorum her kullanışta. Avrupa yakasına geçersem de 50 km civarı oluyor. Çok çok nadir kısa mesafe kullanımı. Çok değişken geldi 400 de 300 de aynı istasyon aynı pompadan dolduruldu. Çok değişken geliyor veriler.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Katkılarla mı oynuyorlar bu nedir böyle aynı güzergahtan bahsediyorsunuz ama anlamsız anlamadım gitti Fc5 i sizin menzilleriniz güzel bence bir kere 320 gördü oda 3. Havalimanına gidiş geliş yapmıştım o yol sakin ondan olsa gerek uzun yol bayramda yaptım uzun yolda problem yok ama şehir içi tutarsız maalesef

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben de yeni İstanbul havalimanı na gittim bayram tatiline denk geldi depo İstanbul da sakindi. Belki de ondandır 400 km olması. Ama bu kadar değişmemeli bence

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben de yeni İstanbul havalimanı na gittim bayram tatiline denk geldi depo İstanbul da sakindi. Belki de ondandır 400 km olması. Ama bu kadar değişmemeli bence

Oooo usta senin sebep anlaşıldı şaka bir yana ama anlamsız gene de eeee şu an trafik var herhalde en düşük değer bu aralara ait en son ne idi

Aracınız
Civic FC5 2020
Kullandığınız Güzergah yol olarak yoğun bir yol saatlerle ilgili mi acaba boşken Gidip geliyorsunuz

Aracınız
Civic FC5 2019
Sancaktepe tuzla arası gidip geliyorum iş yeri e 5 kenarı zaten ev de Sarıgazi de ama Sarıgazi çıkışı ve Pendik köprüsü dışında yoğun değil o kadar 8 civarı çıkıyorum yola akşam da 18.00 civarı

Aracınız
Civic FC5 2020
Sancaktepe tuzla arası gidip geliyorum iş yeri e 5 kenarı zaten ev de Sarıgazi de ama Sarıgazi çıkışı ve Pendik köprüsü dışında yoğun değil o kadar 8 civarı çıkıyorum yola akşam da 18.00 civarı

Dur kalksız ve bir açılıp bir kapanan yollarda yakıt acaip artıyor bu araçta ben onu gözlemledim kazasız belasız sürüşler bakalım bakım için bu hafta gideceğim belki bir ayar veya yazılım yaparlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Yok abi ler 280 ni geçmiyor 20/06 da 10 bin km’ye girdi yakıt konusu söyledim bi bakıp kalibre ettiririz dediler o kadar gene aynı değişen yok bende vel hasıl aşağıyada 10 bin bakımı atayımda şurda dursun IMG_6425.JPG

Geri