İstanbul'da göçük düzeltme için tavsiyeniz??

Aracınız
Peki guvenebilirmiyim ? Arabayı kullanırlar ya da yarış vs abuk sabuk durumlara girip canım sıkılmasın ve kavga çıkmasını istemiyorum. Bu vardı zaten denen klişe laflar vardır ya sanayide ondan dedim. Kasko şirketim 3a otomotiv ile anlaşması var Ümraniye gene nasıldır bilen var mı ? Anlaşması olmayan yerler icin kasko şirketi mini onarımlar dahilinde nasıl bir politika var ?

Discovery cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ben ümraniyede sanayinin orada oturuyorum bende bulamadım biryer daha doğrusu güvenemedim bende de bir kaç düzeltecek yer var ama güvenemiyorum malesef konu hakkında takipteyim eğer bulursanız bana da haber verin :)

geçen fiyat almak için biryere gittim oda bostancı otosanayide bir ustayı önerdi ama biraz fiyat yüksek olur dedi bende beklemeye aldım işi.

Aracınız
ben ümraniyede sanayinin orada oturuyorum bende bulamadım biryer daha doğrusu güvenemedim bende de bir kaç düzeltecek yer var ama güvenemiyorum malesef konu hakkında takipteyim eğer bulursanız bana da haber verin :)

geçen fiyat almak için biryere gittim oda bostancı otosanayide bir ustayı önerdi ama biraz fiyat yüksek olur dedi bende beklemeye aldım işi.
Maltepe'de de Teknikel var Ali Kemal Bey'in. Maltepe ve Kartal'da dükkanı var. Genelde kartal sanayi deki dükkanında oluyor isterseniz özelden telefon narasini verip gorusebilirsiniz ben Honda da çalışırken bir arkadaş vasıtasıyla tanışmıştım kendisi ile. Ayrıca eski bir Honda calisanidir kendisi :)

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri