İstanbul'da göçük düzeltme için tavsiyeniz??

Tufan

0
Aracınız
Herkese iyi akşamlar dilerim.

Bugün park halinde aracımın sol ön çamurluğun şoför kapısına yakın bir bölgesini insan kılıklı birisi manevra yaparken hafifçe içeri çökertmiş. Göçük çok ufak ve boya kalkması yok. Ancak şoför kapısını açarken kapı kaportaya sürtme yapıyor.

Vakumla boyasız göçük kapama diye bir şey duydum. İstanbul'da özellikle Anadolu yakasında bu işi hakkıyla yapacak bir yer tavsiyeniz var ise çok memnun olurum. Bu arada aracım 2008 Executive siyah sedan.

Şimdiden teşekkür ederim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6492]Tufan[/MENTION] Geçmiş olsun, İstanbul daki arkadaşlar yer konusunda yardımcı olacaktır, daha önce iki kere ufak göçükleri kasko mini onarım dahilinde RS otomotivde yaptırdım sonuçtan memnun kaldım, vakum ile değilde silikon ile yapıştırarak çektirme yapıyorlar.

Tufan

0
Aracınız
Çok teşekkür ederim NoFear. Autoking düşünüyordum ama çok fazla olumsuz yorum görünce korktum açıkçası. Körü körüne de sanayiye götürmek istemiyorum.

Aracınız
Aracınız
Tampon tamirini ümraniye oto sanayide geçitoto tampon hastanesi var ben orda çatlamış tamponumu yaptırdım çokta güzel oldu.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Peki guvenebilirmiyim ? Arabayı kullanırlar ya da yarış vs abuk sabuk durumlara girip canım sıkılmasın ve kavga çıkmasını istemiyorum. Bu vardı zaten denen klişe laflar vardır ya sanayide ondan dedim. Kasko şirketim 3a otomotiv ile anlaşması var Ümraniye gene nasıldır bilen var mı ? Anlaşması olmayan yerler icin kasko şirketi mini onarımlar dahilinde nasıl bir politika var ?

Discovery cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tufan

0
Aracınız
Düşüncelerime tercüman olmuşsunuz Akif bey :)
Çatlak, kırık yırtık vs. haricinde özellikle boyasız düzeltme istiyorum aslında... :/
Maslakta MTC Oto'ya resimleri gönderdim fiyat ve tamir süresi bilgisi bekliyorum bakalım. Haber gelince buradan paylaşırım.

Aracınız
Düşüncelerime tercüman olmuşsunuz Akif bey :)
Çatlak, kırık yırtık vs. haricinde özellikle boyasız düzeltme istiyorum aslında... :/
Maslakta MTC Oto'ya resimleri gönderdim fiyat ve tamir süresi bilgisi bekliyorum bakalım. Haber gelince buradan paylaşırım.
Tamamdır sizden haber bekliyorum.

Discovery cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri