Istanbulda servis önerisi

Merhaba arkadaslar
Aracimi honda parktan aldim, direksiyonu yamuk verdiler araci.
Direksiyon düz arac saga gidiyor. Cekme yok ama sahil yolunda viraj dönuyor direksiyon düzken.
2 kere getirdim servise düzeltemediler. Bununla adam gibi ilgilenecek honda servisi var midir? Honda parktan memnun degilim

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaslar
Aracimi honda parktan aldim, direksiyonu yamuk verdiler araci.
Direksiyon düz arac saga gidiyor. Cekme yok ama sahil yolunda viraj dönuyor direksiyon düzken.
2 kere getirdim servise düzeltemediler. Bununla adam gibi ilgilenecek honda servisi var midir? Honda parktan memnun degilim

Hocam söylediğiniz problemi gidermeleri gerekiyor, gittiğiniz zamanlar servis formu açıyorlar mı?

Hocam söylediğiniz problemi gidermeleri gerekiyor, gittiğiniz zamanlar servis formu açıyorlar mı?
Aciyorlar her seferinde duzelttik diyorlar bana test surusu yaptiriyorlar cok kisa mesafede. Anlasilmiyor sonradan olmadigini anliyorum direksiyon yamuk araba mi verilir arkadas bu nedir

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aciyorlar her seferinde duzelttik diyorlar bana test surusu yaptiriyorlar cok kisa mesafede. Anlasilmiyor sonradan olmadigini anliyorum direksiyon yamuk araba mi verilir arkadas bu nedir

Bir daha gidin problemin devam ettiğini çözülmez ise elinizde ki servis formlarını da kullanarak yasal haklarımı arayacağım tehditin de bulunun.

Geri