İyi akşamlar ön farlar hakkında yardım ederseniz severim

Aracınız
İyi akşamlar aracım 2013 model civic sedan antalyada yaşıyorum aracımın ön farlarında aşırı şekilde güneş yanıkları var.Aracı servisine götürdüm cila attılar yalnız içerden yanık olduğunu söylediler ve söküp temizlenemeyeceğini açıkladılar bende başka bi yere götürmedim aracı garantiden çıkmasın diye başına böyle bi durum gelen varsa veya bunun bi çözümü varsa yardım ederse çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.

Aracınız
Acaba bahsettiginiz sey içten buğu gibi mi ? Fotolayabilirseniz

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yarın fotolamam mümkün olabilir.Buğu tarzı leke leke böyle dış yüzeyi zımpara yemiş gibiydi ben yine yarın atarım fotolarını ya genelde gündüz farları kısmı aşırı şekilde yanık buda kötü görüntüye sebep oluyor.

Eğer tahmin ettigim gibiyse o lekeler içeriden değil dışarıdan. İyi bir oto bakım yerinde 150 tl civarinda temizlerler diye düşünüyorum...

Aracınız
Eğer tahmin ettigim gibiyse o lekeler içeriden değil dışarıdan. İyi bir oto bakım yerinde 150 tl civarinda temizlerler diye düşünüyorum...

Ben servisine götürdüm pasta-cila yaptılar ama içeriden yanıklarda olduğu için %85 i kaldı yani yaptıkları işlem bi işe yaramadı şimdi karanlıkta belli olmaz diye fotograf çekmiyorum yarın gündüz gözü daha iyi olur diye düşündüm.

Aracınız
Civic FB7 2013
İyi akşamlar aracım 2013 model civic sedan antalyada yaşıyorum aracımın ön farlarında aşırı şekilde güneş yanıkları var.Aracı servisine götürdüm cila attılar yalnız içerden yanık olduğunu söylediler ve söküp temizlenemeyeceğini açıkladılar bende başka bi yere götürmedim aracı garantiden çıkmasın diye başına böyle bi durum gelen varsa veya bunun bi çözümü varsa yardım ederse çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.

IMG_0163.JPG

Bende bu şekilde meydana gelmişti garantiden değişti. yalnız senin garantin bitmiş olabilir biliyorsun ilk 3 yıl bütün parçalar sonraki 3 yıl sadece motor ve şanzıman garantiye giriyor.bu yüzden problem çıkarabilirler.Bence servisle tekrar konuş fabrikayla yazışsınlar değişim talep etsinler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Ek olarak problem kesinlikle içeriden gündüz farının sürekli yanmasında kaynaklanıyor.Dediğim gibi garanti bitmiş olsa da bence bi şansınızı deneyin, tekrar konuşun.

Aracınız
Ek olarak problem kesinlikle içeriden gündüz farının sürekli yanmasında kaynaklanıyor.Dediğim gibi garanti bitmiş olsa da bence bi şansınızı deneyin, tekrar konuşun.

Aynen bu şekilde hatta benim ki daha beter durumda ben yine yarın fotoğraflıcam gerçi ama yardımın için teşekkür ederim.Hangi şehir ve hangi honda plazısı öğrenebilirmiyim.

Gecen bende farkettim arkadasim dediğin gibi sadece gündüz farının sürekli yanması sorun bildiğin eski yuvarlak sarı ampullere benzemesi yakıyor orayı temizletip led takılmalı bence

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri