Civic FC5 İzmirde cam filmi önerisi

Aracınız
Civic FC5 2019
merhabalar, aracımın arka ve arka yan camlarına film çektirmek istiyorum. ziebart çok pahalı. bana İzmir de hem kaliteli hem hesaplı cam filmi çeken yer tavsiyesi olan varsa yardımcı olabilir mi?

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FC5 2020
istanbul'da olsanız sizlere işini düzgün yapan birisini tavsiye ederdim.Bostancı sanayisinde girişinde mengenlerin hemen karşısında dükkanı abimizin. İstanbul'a gelirseniz yada başlığı görüp istanbul'da olup da cam filmi yaptırmak isteyenlere tavsiye olmuş olur.

Aracınız
Civic FC5 2019
istanbul'da olsanız sizlere işini düzgün yapan birisini tavsiye ederdim.Bostancı sanayisinde girişinde mengenlerin hemen karşısında dükkanı abimizin. İstanbul'a gelirseniz yada başlığı görüp istanbul'da olup da cam filmi yaptırmak isteyenlere tavsiye olmuş olur.

Dükkanın adını paylaşabilir misiniz? Ben İstanbul'dayım. :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam Merhaba,

Birkaç ay önce forumda cam filmi ile alakalı bir konu olmuştu. Link'ini altta paylaşıyorum. Birkaç açıklamam olmuştu. Size önerim filmini kendi üreten firmalardan hizmet almanız bkz. LLumar ve SunTek (SunTek firması LLumar'ı satın aldı).

https://www.civictr.com/threads/cam-filmi-oenerileri.254699/post-316280

İzmir'e bir dönem çalışırken llumarizmir.com firmasını duymuştum. Bakmanızda fayda var.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aliçom’un anlayışına sığınarak yazıyorum. İzmiri sorarken konu biraz İstanbul’a kaydı.
Cam Film konusunda forumda bilgili arkadaşlar var. Ben konuya o derece vakıf değilim fakat tecrübem dahilinde 200 tl biraz uygun geldi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam 200 liralık film ilerde sökme durumunda arka cam rezistanslarina muhakkak zarar verecektir. Aracın arka camını en ucuz 1000 liraya bulabilirsiniz antenli olduğu için. Bence garantili film yaptırmak her zaman risk ı minimize ermektir. Taktir sizin.

Geri