İzmir’de özel servis önerisi

Merhaba herkese.
Bayilerin yüksek servis ücretlerinden dolayı 40.000 bakımımı dışarıda yaptırmak istiyorum.Fakat başka şehirlerde orjinal parçalar ve orjinal şanzıman yağıyla 1000 tl gibi ücretlere bakım yaptıranlar olmasına rağmen izmir de henüz böyle bir yer bulamadım.
Daha önce izmirde orjinal parça ve orjinal yağla bakım yaptıranlar var ise tavsiyelerini bekliyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba herkese.
Bayilerin yüksek servis ücretlerinden dolayı 40.000 bakımımı dışarıda yaptırmak istiyorum.Fakat başka şehirlerde orjinal parçalar ve orjinal şanzıman yağıyla 1000 tl gibi ücretlere bakım yaptıranlar olmasına rağmen izmir de henüz böyle bir yer bulamadım.
Daha önce izmirde orjinal parça ve orjinal yağla bakım yaptıranlar var ise tavsiyelerini bekliyorum.

Cvt şanzıman yağı servis harici dışarıda bulunma ihtimali düşük.

Aracınız
Cvt yağının hangi şartları karşılaması gerekiyo hangi classlamalara uyması gerekiyo?bunlar bilinse, şartları sağlayan başka bir üretici illa vardır

Sorduğum iki büyük özel servis eneos şanzıman yağı koyabileceklerini söylediler.muhtemelen eski kasalarda eneos şanzıman yağını kullanıyorlardı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba herkese.
Çiğli honda performans orjinal yağ kullanıyor diye söylediler arkadaşlar. Ben gitmedim arabanın garantisi bozulmasın diye

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Cvt şanzıman yağı servis harici dışarıda bulunma ihtimali düşük.
Üstad,

Bu ürün ya da,

Bu ürün kullanılabilir mi?

Çiğli honda performans orjinal yağ kullanıyor diye söylediler arkadaşlar. Ben gitmedim arabanın garantisi bozulmasın diye

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda performansla görüştüm.çok iyide fiyat verdiler fakat eneos şanzıman yağı ve orjinaline yakın filtreler kullanıyorlarmış.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bence şanzıman da orjinal yağın dışına çıkmayın.

Aracınız
Civic FC5 2017
Geri