İzmir'den Civic FB7 Birkaç Kare...

Aracınız
20160220_210527000_iOS 1.jpg20160220_183259649_iOS.jpg20160207_002455000_iOS.jpg
Bunlar da benden. Izmirden sevgi ve saygilar değerli dostlar...

iç kapı ledlerini ve aynadaki ledleri (ayna altı dahil) nerde yaptırdınız?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1741]mdeniztaskin[/MENTION] Maşallah, Allah kaza bela vermesin.

iç kapı ledleri ve ayna altı ledler çok hoş olmuş hocam izmir buluşmalarına bekleriz. kapı kollarındaki ambiyans işini ankara damı yaptırdınız ?

bir de hocam panjur makyajlı jantlar makyajsız sizde benim gibi sonradan makyajlı panjurmu aldınız yoksa zaten araba makyajlıda jantlarımı değiştirdiniz :D

Aracınız
Arkadaşlar öncelikle hepinize güzel görüşlerinizden ötürü teşekkür ederim. Ayna sinyal ledi yetkili serviste yapıldı. Ayna altı led ise, ayna sinyal ledi taktırılırken servisteki ustaya rica edildi ve cüzi bir bedel karşılığı ayna hazır sökülmüşken taktırıldı. Tabi ayna altı led daha evvelden internetten alınmıştı ve servise giderken yanımda götürmüştüm.

Araç makyajsız kasa. Bende spor panjur vardı. Onu çıkarıp makyajlı panjur taktım. Spor panjurum da duruyor. Sıkılırsam geri de takabilirim.

Şimdi yazacaklarımı yaptırdığım yer normal bir oto elektrikçi. Ayak altı mavi ambiyans yaptık. Kapılar açılınca yanıyor, kapanınca sönüyor.

Kapı kolları ve kapı içlerindeki ıvır zıvır koyma yerine ve koltuk ısıtma tuşlarının altındaki yere mavi ambiyans yaptık şerit ledle. Kontağa bağlı sürekli yanıyor.

Müziğe ve sese duyarlı renk değiştiren led uygulaması yaptık ayak altlarına. Kapıya bağlı yaptırdığım mavi ledlerden ayrı. İnternetten çok renkli şerit led aldım. Kumandalı led kontrolörü aldım. Bunları götürdüm ve montajı yaptık. Kontağa bağlı. Kumandası var. İstediğiniz renkte sürekli yanabiliyor. Müziğe duyarlı tuşu var. Müziğe göre renk değiştiriyor. Off tuşu da var kapalı tutabiliyorsunuz.

Geri