Kalorifer kapalı olsada içeriye sıcak hava üflüyor

mrtklc

0
Arkadaşlar aracımla kaza yapmıstım konusunu bilenler bilir aracı bugun servisten aldım fakat dalgınlıktan sorucaklarımı soramadım öncelikle size danışmak istedim olmadı tekrar zaten bi servise gidicem..

1-Başlıktaki sorun arac seyir halindeyken kapalı olmasına ragmen kalorifer iceriye motor sıcaklıgını üflüyor bunu kapatamıyormuyuz?
2-Benzin göstergem lpgde olmasına ragmen düşüyor sonra kontak kapatıp acınca cogalıyor dogal olarak benzin ne kadar var kestiremiyorsun bunu araştırdım honda bi aparat vermiş arabalara benim arabam ocak 2015 cıkıslı bu aparat bende varmıdır acaba ona ragmenmi bu sorun devam ediyor yoksa bizde bu aparat yokmu?
3-Arac kazadan önce baya atikti kick-down yapınca baya baya hissetiriyordu bugun o hissi alamadım acaba psikolojikmi yoksa bi yerde saglamasını yaptırıyımmı yada biraz zorlasammı gerci yeni arabalarda motor acma yok diyolar ama arabam daha 3 binde
4-Lpg tankım 28 litrede fulleniyor ve max 180 km yapıyorum aracım otomatik eco bu normalmi? gaz ayarındamı bi sıkıntı var acaba bostancı brcye götürsemmi diye düşünüyorum

Şimdiden Teşekkürler hayırlı sahurlar

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Dış havayi kapadiginizda hala hava geliyorsa sikinti vardir, diger turlu hareket halinde gelmesi normal. Lpg ayarinizda problem var o kadar yakmasi normal degil. Benzin ibresi dusme sorunu ile ilgili konu forumda mevcut. Motor acma yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mrtklc

0
Dış havayi kapadiginizda hala hava geliyorsa sikinti vardir, diger turlu hareket halinde gelmesi normal. Lpg ayarinizda problem var o kadar yakmasi normal degil. Benzin ibresi dusme sorunu ile ilgili konu forumda mevcut. Motor acma yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dış havayı nasıl kapatıyoruz? Rica etsem bide benzin ibresiyle ilgili konu linkini atabilirmisiniz. Psikolojiktirmi diyosunuz yani:D genelde böyle kazalardan sonra insanda eskisi gibi olmaz kuşkusu yasıyorum galiba

Aracınız
bende bir soru sormak istiyorum müsadenizle 2006 ls es 7 aracım kabin içi sıcaklık ayarlamıyor sürekli soğuk üflüyor nasıl çözüm bulurum Bursa'da uygun bütçe ile bu sorunu giderme şansım varmı

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
bende bir soru sormak istiyorum müsadenizle 2006 ls es 7 aracım kabin içi sıcaklık ayarlamıyor sürekli soğuk üflüyor nasıl çözüm bulurum Bursa'da uygun bütçe ile bu sorunu giderme şansım varmı

Sicaga cevirdiginizde sicak mi uflemiyor yoksa bu sorunu sadece uzun yolda mi yasiyorsunuz ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Aracınız
sıcağa cevirince de soğuk üflüyor uzun yol kısa yol fark etmiyor herhangi bir hararet vs problemimiz yok çok şükür soğutma buzhane yazın zaten sadece havalar soğudu sıcak üflemesini istediğim zamanda soğuk üflüyor cam buğu çözme modunda falan direkt buzhane araba

Geri