Civic FC5 Kamera açısında plakayı görmek normal mi ?

Merhaba aracı geçen hafta satın aldım. Aracım Civic fc5 2020 executive Eco. İlk aldığım hafta fark etmedim ancak daha sonradan kamera açısında tamponu ve araç plakasını bariz şekilde görebildiğimi fark ettim. Daha önce hiç Civic kullanmadığım için bilmiyorum. Bu görüntü normal midir ? Cevaplarınızı bekliyorum. IMG_2558.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba aracı geçen hafta satın aldım. Aracım Civic fc5 2020 executive Eco. İlk aldığım hafta fark etmedim ancak daha sonradan kamera açısında tamponu ve araç plakasını bariz şekilde görebildiğimi fark ettim. Daha önce hiç Civic kullanmadığım için bilmiyorum. Bu görüntü normal midir ? Cevaplarınızı bekliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 261463

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet normal ilk açıyı seçerseniz geniş açı balık gözü tabir edilen açıyı verir şahsen ben bu açıyı kullanıyorum.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
Bu normal. Aynısı fb7 kasalarda da var. Tampon ve plaka görünmek zorunda. Duvara sıfıra sıfır yaklaşabilirsiz bu sayede.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Makyajsız fc5 araçlarda 3 kamera açısı var. Geniş-Normal-Tampon dibi. Tampon dibi açısından plaka az da olsa gözükür normalde.

Geri