kapı eşiği montajı

Aracınız
yarın kısmetse elektrikli kapı eşiklerimi alıp montaj yapmayı düşünüyorum,, burdaki parçaları söküm ordaki kapıdan gelen kablolara baglamayı düşünüyorum sökerken zarar vermek istemem sökülüş tarzında bilgisi olan varsa yazabilirmi.

Bende aldım montaj yapamadım ic dösemeleri sokmeden montajı mumkun mu daha once yapmıs arkadaslar bılgılendırırse ıyı olur

Sent from my iPad using Tapatalk

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=42]eternaltr[/MENTION]

Kardeşim videoyu izlersen montajını rahatlıkla yapabilirsin, merak ettiğin plastik videodaki gibi çekerek çıkıyor ;)

Aracınız
@eternaltr

Kardeşim videoyu izlersen montajını rahatlıkla yapabilirsin, merak ettiğin plastik videodaki gibi çekerek çıkıyor ;)

sökemdik yer bırakmadı soket felan var bunda bende yok en iyi tavandan çekmek gibime geliyor :D yada kapıyı söktükten sonra o altından yanan ışıktan alıcam :D yapacaz bişiler :)

ürünler geldi ayna kapama ,, kapı eşiği ,,, cam kaldırmada gelsin öyle montaja başlıcam :)

11301525_1106871972662017_1044442835_n.jpg

Aracınız
tavandan almana gerek yok. artı ucu direk bagla en yakın sigorta ucundan. şaseyi ise kapının bastıgı yerlerden alabılırsın

maksu

Sayfa Yönetim
Aracınız
tavandan almana gerek yok. artı ucu direk bagla en yakın sigorta ucundan. şaseyi ise kapının bastıgı yerlerden alabılırsın
Kapının bastığı yer derken müşürden mi bahsediyorsun hocam? Hani şu direkteki konum pozisyonunu anahtarlayan?

2012 fb7 ov(lpg) eco elegance

Aracınız
arkadaşlar bu kapı eşiği montajı hakkında daha ayrıntılı bilgi veya belge olan varmı elinde :D