Civic FB7 Kapı içi çıta hakkında

msfcml

0
kapı içi çıta arkadaşlar 2015 aracım için aliexpresten kapı içi çıta getirtmeyi düşünüyorum eğer isteyen varsa ankara içi elden teslim ederek paylaşabiliriz parça dörtlü set olarak geliyo malum parçayi biliyosunuzki 2012 den sonra koymadılar kapı içlerine makyajlı 2014 ve 15 de sadece ön kapılarda yeri var dikkat ederseniz parçayı 2+2 paylaşmak isteyen olursa getirtcem resmimi paylaşıcam isteyen olursa tel nosunu yazsın ben ararım parça 1 aya yakın zamanda geliyo bilginize fiyatında 4 lu set olarak 170 tl
6ec35ff0fc81a955c228bf69ce377d62.jpg
paylaşırsak 85 +85 tl olarak ödeme yapıcaz tabi ben getirtcem gelince elden ankara içi teslim edicem ankara dışı isteyen arkadaşlarımla da telefonda konuşuruz

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ferhat

0
Aracınız
Hocam ben talibim ikisine ortak olurum özelden telefon mesaj ladım görüşelim ismim Ferhat

Aracınız
Hocam link paylaşabilir misin ben aradim ama bulamadım bi incelemek istiyorum

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
kapı içi çıta arkadaşlar 2015 aracım için aliexpresten kapı içi çıta getirtmeyi düşünüyorum eğer isteyen varsa ankara içi elden teslim ederek paylaşabiliriz parça dörtlü set olarak geliyo malum parçayi biliyosunuzki 2012 den sonra koymadılar kapı içlerine makyajlı 2014 ve 15 de sadece ön kapılarda yeri var dikkat ederseniz parçayı 2+2 paylaşmak isteyen olursa getirtcem resmimi paylaşıcam isteyen olursa tel nosunu yazsın ben ararım parça 1 aya yakın zamanda geliyo bilginize fiyatında 4 lu set olarak 170 tl
6ec35ff0fc81a955c228bf69ce377d62.jpg
paylaşırsak 85 +85 tl olarak ödeme yapıcaz tabi ben getirtcem gelince elden ankara içi teslim edicem ankara dışı isteyen arkadaşlarımla da telefonda konuşuruz

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam link paylaşabilir misin ben aradim ama bulamadım bi incelemek istiyorum

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Karbon kaplama gibi deseni var galiba.. 2012lerde de bu sekilde miydi ki acaba bunlar daguzel durur mu.. Cıkma parcacıdan bunu sipariş vermek istemiştim adam kapı içinin komple değişmesi gerektiğini söylemişti.ayrı olarak bu parcayı takamazsınız demişti. O Bizim makyajlı lara uyarsa bende isterim iki adet.

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

onancc

0
Aracınız
2012 lerde kapı açma kolu rengi ile birebir aynı kendinden var o çıta. bunlar karbon görünümlü bence alıp kapı açma kolu rengine kaplatılırsa şık durur böyle karbon desen biraz kel maşa duruyor aracın içinde hiç karbon desen döşeme yok sırf orası karbon. tabi zevk meselesi öyle hoşuna giden de vardır

Geri