Kapıların otomatik kilitlenmesi

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba arkadaşlar,

Bizim fk7'lerde kapıların otomatik kilitlenmesi prensibini tam olarak bilen var mı? Mesela araç hızlandıktan sonra otomatik kilitleme yapıyormu (seçeneklerden açık olmasına rağmen kilitlemiyor). Araçtan uzaklaşınca kilitleme sistemi daha önce aktif olarak çalışıyordu, kapıların otomatik açılması veya başka özellik değişiminden sanırım şu anda sadece kumandadan kilitleme yapıyor. ( menüden açık olarak işaretli olmasına rağmen.)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar,

Bizim fk7'lerde kapıların otomatik kilitlenmesi prensibini tam olarak bilen var mı? Mesela araç hızlandıktan sonra otomatik kilitleme yapıyormu (seçeneklerden açık olmasına rağmen kilitlemiyor). Araçtan uzaklaşınca kilitleme sistemi daha önce aktif olarak çalışıyordu, kapıların otomatik açılması veya başka özellik değişiminden sanırım şu anda sadece kumandadan kilitleme yapıyor. ( menüden açık olarak işaretli olmasına rağmen.)

Araç hareket ederken veya belirli bir hızdan sonra kapıların otomatik kilitlenmesi gibi bir özellik hiç bir civic te yok.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Araç hareket ederken veya belirli bir hızdan sonra kapıların otomatik kilitlenmesi gibi bir özellik hiç bir civic te yok.
Peki araçtan uzaklaşınca kilitleme özelliği, daha önce şahit oldum , ayarlarda yazıyor?bu özellik neden iptal olur? Fabrika ayarlarına döneceğim olmadı

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Peki araçtan uzaklaşınca kilitleme özelliği, daha önce şahit oldum , ayarlarda yazıyor?bu özellik neden iptal olur? Fabrika ayarlarına döneceğim olmadı
Bu nasil calisiyor? Bende de fk7 var ama uzaklasinca kitlemiyor.

Aracin hizlaninca otomatik kapilari kilitlemesi sedan modellerde var diye biliyorum. FK7 de bunu yapmak icin ek modul takmak gerekiyor. Forumda konuyla ilgili baslik var.

ONEPLUS A6000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

Wal özelliğini diyorsanız Rs sedanda var sadece . Hb sportta yok hadi anlarım anahtarsız giriş ve çalıştırma yok. Hb plus ta anahtarsız giriş ve çalıştırma olmasına rağmen uzaklaşınca kapanma özelliği yok saçma gerçekten.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Geri