Kapıya çarpan taş göçüğü

Volkoo

0
Merhaba arkadaşlar geçen gün ön kaputa gelen tas boyayı kaldırmamış fakat çok küçük nokta şeklinde göçertmiş.Işık’ta çok. BElli ediyor renk füme Bu arada. Vakumla çekilirmi sizce

kayhanbozkus

0
Yönetici
Kaputa mi kapiya mi ? Nokta seklinde gocmusse ve belli olmuyorsa hic dokunmayin bence. Boya catlamis olur cektirdiginizde boyayi patlatirsa hic bir seye benzemez.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Volkoo

0
Kaputta. Küçük bir nokta şeklinde canımı sıkan şey çok belli oluyor gündüz ışığıyla

kayhanbozkus

0
Yönetici
Siz bilirsiniz fakat dedigim gibi cektireceginiz yer dikkat etsin boyayi patlatmasin.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
O tarz şeylerde çekme işlemini yaparken daha kötü olabiliyor boşver bırakın nazarlık olsun.

Aracınız
Göçük onarımı ile en fazla 20 dk da halledilir. Benim arabada dolu hasarı vardı yaklaşık 250 tane irili ufaklı hepsi haloldu üzülecek bir şey yok halolur her şey İstanbul'da iseniz tavsiye edebileceğim yer var.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
aracımda kaputu kapatmak için bilinçsizce elle zorlamadan dolayı iki adet 5 cm yi geçmeyen göçük oluştu gece ışık vurunca belli oluyor belli belirsiz yani. bu cumartesi ak sigorta kasko mini onarımdan boyasız göçük düzeltme ile yaptırırım düşüncesi ile auto king ankaraya götürdüm. eli tabletli çok bilmiş görevli arkadaş. önce bu göçükler düzelmez dedi, eee ne yapacağız yani dedim boya olur ancak dedi, adama terst ters bakıp çizik yokki ne boyası deyince bozuldu, mini onarıma girmez ancak ücretli yapılır 600 tl, bunun işi çok 5-6 saat işi var dedi. sizde yokuş yapmaya başlamışsınız dedim, yani anlayacağınız. para yoksa hizmet de yok dedi. yaptırmayacağım böyle bineceğim dedim çıktım. bunu yazmamın sebebi eğer kaskonuzun mini onarım hizmetinden auto kinge gidecekseniz, boşyere gitmeyin.

Geçen sene iki otobusun arasindan bir adam firlamişti dirseği kaputa çarpinda açısal bakınca gözüken bir göçük meydana geldi AUTOKİNG e gittim sahtekarın önde gideni 500 liraya yakın fiyat çekti saolsun şaşmazda 5 dakikada 120 liraya hallettirdiğim autoking pişmanliktir..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Göçük onarımı ile en fazla 20 dk da halledilir. Benim arabada dolu hasarı vardı yaklaşık 250 tane irili ufaklı hepsi haloldu üzülecek bir şey yok halolur her şey İstanbul'da iseniz tavsiye edebileceğim yer var.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Akif bey benim aracımın tavanında bi göçük var istanbulda nereyi önerebilirsiniz?

Geri