Civic FC5 Kapıyı Açınca Farların Yanması Özelliği Hk.

Aracınız
Civic FC5 2017
Selamlar arkadaşlar aracın yanına gidip kapıyı açınca otomatik olarak farların yanmasını nasıl saglıyabılırız acaba bunu. multimedya dan bir ayarı var mı bir keresinde olmustu ama nasıl oldugunu bilemedim bu konu Hk bılgısı olan arkadaşlar dan yorumları alalım.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2019
hocam sanırım civicte böyle bir ayar yok. bir ara ayarlardan kurcalayayım daha sağlıklı olur
Selamlar arkadaşlar aracın yanına gidip kapıyı açınca otomatik olarak farların yanmasını nasıl saglıyabılırız acaba bunu. multimedya dan bir ayarı var mı bir keresinde olmustu ama nasıl oldugunu bilemedim bu konu Hk bılgısı olan arkadaşlar dan yorumları alalım.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Var Hocam. Tablette ayarlar kısmında süreyi ve karşılamayı açıp kapayabilirsiniz
işte hangi ayardı bi aralar kurcala mıstım kapıyı actıgımda otomatik yandı ama nasıl yapmıştım unuttum aracı bırakırken oto modda farların sonmesını bekledım mı hiç hatırlamıyorum ya

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bu özelliğin ismi FOLLOW ME HOME ... cihazınız üzerinden belki bu başlığı bularak sorunu çözebilirsiniz. Ayrıca forum uzerinde de başlığı arayarak çok sayıda açılmış konuyu görebilirsiniz.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

Aracınız
Civic FC5 2019
hocam bu dediğiniz araçtan inince geçerli. arkadaş binice farlar yansın istiyor.
Bu özelliğin ismi FOLLOW ME HOME ... cihazınız üzerinden belki bu başlığı bularak sorunu çözebilirsiniz. Ayrıca forum uzerinde de başlığı arayarak çok sayıda açılmış konuyu görebilirsiniz.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
hocam bu dediğiniz araçtan inince geçerli. arkadaş binice farlar yansın istiyor.

Hocam farlar otomatikte iken zaten arabayı kilitlediginde de açtığında da farlar yaniyor zaten. Ben hiç anahtar kullanmadığım icin (anahtar hep cebimde olur ) şoför ve ya yan yolcu kapı koluna dokunduğum an farlar hep yanar. Yanı arabaya binerken de arabadan inerken de farlarım hep yanıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Bildiğim kadarıyla gündüz yanmıyor. Fakat gece far sensörlerinden dolayı hem inerken hem binerken yanıyor. Far ayarının otm. de olması yeterli.

Geri