kaporasini yatirdığım premium otomatik aracima navigasyon önerisi

m1985

0
Öncelikle herkese slm. Arkadaşlar. Aracının kaporasını verdim haftaya aracını alacağım nasipse. Almadan bayide navigasyon taktırmak istedim ancak aracı satan arkadaş navigasyonun orijinal olmadığını ve tavsiye etmediğini söyledi. Ben de açıkçası biraz işkillendim. Yaptıran arkadaşların önerisi ne yönde olur acaba.....

kara82

0
Aracınız
Evet servisler farkli markalar takıyor, hepsi de Çin malı. Benim aracim 2013 model ve uzerinde 2013 model cyclone var. Anladigim kadarıyla yeni cyclone'larin rami artmis ve arayuz daha kullanışlı. Bazi kusurlara rağmen ben sahsen genel olarak memnunum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2434]m1985[/MENTION]

Aracınız hayırlı olsun, multimedyaların tamamı çin malı markalar, genelde navitech ve cyclone marka takıyorlar, navigasyon bölümündeki konuları inceleyebilirsiniz.

m1985

0
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Arkadaşlar o zaman bu navigasyonları iyi bir araştırıp marka ve model bazında fiyat performans kriterine gore değerlendirip dışarıda taktırmak daha mi mantıklı

kara82

0
Aracınız
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Arkadaşlar o zaman bu navigasyonları iyi bir araştırıp marka ve model bazında fiyat performans kriterine gore değerlendirip dışarıda taktırmak daha mi mantıklı
Forumda konsol sokme konusunda servislerin daha iyi oldugu konusulmustu. Multimedya cihazlardan androidli olanlar, rami cok yuksek olanlar var, aliexpress sitesi üzerinden Çin'den getirenler de oluyor, tercih sizin

Geri