Kaporta Sürtmeleri ve Çözüm Önerileri

Merhaba
Öncelikle probleme uygun bir başlık altında konu açamadım.
Ancak sizlerden bu başlık altında yardım bekliyorum.

Aracımın sağ arka çamurluk ucu ve sağ arka kapının alt kısmında çizgi üzerinde bir sürtme var fotodaki gibi bunu boyasız macunsuz giderebilme imkanı var mıdır?
Tecrübesi veya bilgisi olan arkaşlardan yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Kaporta Sürtmeleri ve Çözüm Önerileri

Merhaba, konuyu olması gerektiği bölüme taşıdım.
Sizin göçüğünüz kadar dağınık ve büyük olmayan noktasal göçükleri çamkırana giderken sağda RS otomotiv diye bir firmada boyasız düzelttirdim, sonuçtan gayet memnun kaldım.
Sizin göçüğü de düzeltebilirler diye düşünüyorum.

arkadaşlar bu eski aracımdı manuel sattım ancak. Nofear'ın tavsiye ettiği RS otomotiv de %95 göçük boyasız giderildi.

RS Türkiyenin her yerinde şubesi olan onarım merkezi. İnş böle problemleriniz olmaz. Olursada tavsiye ederim işçiliği çok iyi.

Merhabalar..honda civic siyah aracimin kapı altindaki yer adıni yeni ögrendim-marşpiyer-kaldirima sürttum..boya bayagi bir kalkti..20-30 cm lik bir sürtme olustu..mini onarim 10 cm de kadar yapiliyor dedi..bu surtmeyi rötus ile halledebilir miyim?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar..honda civic siyah aracimin kapı altindaki yer adıni yeni ögrendim-marşpiyer-kaldirima sürttum..boya bayagi bir kalkti..20-30 cm lik bir sürtme olustu..mini onarim 10 cm de kadar yapiliyor dedi..bu surtmeyi rötus ile halledebilir miyim?

Resmini yüklerseniz daha iyi yorum yapabiliriz.

4ce8449432fd54e8e11f5c493ee89ec9.jpg
aynısı bende de var. Servise sordum. Üstelik marşpiyel boyunca . uctan uca. Servis sökülüp tamamen boyanması icin 200 lira istedi ki gayet normal bi fiyat. Sanayiyede gitsen o parayı isterler. Dabah erken gel dediği için yaptıramadım. Öylece duruyor. Ama ilk fırsatta servise yaptıracam.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

4ce8449432fd54e8e11f5c493ee89ec9.jpg
aynısı bende de var. Servise sordum. Üstelik marşpiyel boyunca . uctan uca. Servis sökülüp tamamen boyanması icin 200 lira istedi ki gayet normal bi fiyat. Sanayiyede gitsen o parayı isterler. Dabah erken gel dediği için yaptıramadım. Öylece duruyor. Ama ilk fırsatta servise yaptıracam.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
200 tl az degil mi?bana oyle deseler hemen yaptiririm..goruntusu canimi sikiyor..rötus boyasi ya da baska bisey yapilabilir mi?

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri