Kaput alti çamurluk uygulamasi , mükemmel

CBC

0
Benim araç sedan elegance, uzun yolda yol sesi var biraz, baş ağrısı yapacak kadar da değil ama hoş olmuyor. Ön tekerlerden yol sesi geliyor içeri. Onu engellemek için almak istiyorum bu parçayı da.
Siz de sahibinden sitesinden mi aldınız?

Ben oledotodan orjinal ürün aldım.Orjinal parçaları Çamkıran satıyor zaten ama toptancı olduğu için satıcılara daha uygun fiyatdan veriyor.Oledoto da en çok satış yaptığı tuningcilerden biri.Takarken birkaç püf noktası var yoksa oturmuyor.İsteyene yardımcı olabilirim.

Aracınız
Türkiyede online aldım.Ses olarak zaten yalıtım çok iyi.ilave bir etki göstermedi.ileleyen zamanlarda tekrar tecrübemi paylaşırım.

Benim araçta yalıtım çok iyi değil maalesef. Sizin araç Rs farklı ise bilmiyorum ama sedan Civic Fc5 ön tekerlerden yol sesi alıyor içeri. Şehir içinde pek belli olmasa da yüksek hızlarda otobanda falan biraz rahatsız edici oluyor.
Geçenlerde bu parçayı sesi kesiyor diye önermişlerdi. Yurt dışından link verilmişti vs. Siz de yalıtım konusunda fark yok diyorsunuz. Fark yoksa boşuna almış olurum diye düşünüyorum. Fark olabilirse denemek istedim.

CBC

0
Benim araç sedan elegance, uzun yolda yol sesi var biraz, baş ağrısı yapacak kadar da değil ama hoş olmuyor. Ön tekerlerden yol sesi geliyor içeri. Onu engellemek için almak istiyorum bu parçayı da.
Siz de sahibinden sitesinden mi aldınız?

Oledotodan aldım internet üzerinden. Çamkıran otomotiv yurtdışından orjinal ürünleri getiriyor.Toptancılara daha uygun fiyatdan veriyor.Oledoto da en çok ürünverdiği tuning firması.Çamurluğu takarken birkaç püf nokta var.Yoksa oturmuyor yerine.Uygulayamazsanız yardımcı olabilirim.

Yalıtım konusunda 150 km deyken taktım ben bu parçaları. Açıkcası o süre zarfında 130'u geçmemiştim,çamurluğu takmadan uzun süre yol yapmadım.Şuan itibarıyla ses çok düşük seviyede.Ben yalıtımdan çok memnunum.Çamurluğun etkisi olmuşmudur? Bilemiyorum.

Son düzenleme:
Aracınız
Oledotodan aldım internet üzerinden. Çamkıran otomotiv yurtdışından orjinal ürünleri getiriyor.Toptancılara daha uygun fiyatdan veriyor.Oledoto da en çok ürünverdiği tuning firması.Çamurluğu takarken birkaç püf nokta var.Yoksa oturmuyor yerine.Uygulayamazsanız yardımcı olabilirim.

Yalıtım konusunda 150 km deyken taktım ben bu parçaları. Açıkcası o süre zarfında 130'u geçmemiştim,çamurluğu takmadan uzun süre yol yapmadım.Şuan itibarıyla ses çok düşük seviyede.Ben yalıtımdan çok memnunum.Çamurluğun etkisi olmuşmudur? Bilemiyorum.

Bu plastik parçalar ses yalıtımı için değil... tamamen placebo etkisi...

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ses için çamurluk içlerine bitüself mi kaplasam diye düşündüm bir an ama galiba asıl sorun turanza lastikler. Lastik değişince daha iyi oldu diyenler var.

Lastiğin de etkisi büyük fakat bagajın alt kısmı tamamen çıplak keza çamurluk içleri o şekilde. Yani imkan varsa tabanı bitüselfi, üstüne de yalıtım malzemesi yapılacak bagaj, koltuk altı, davlumbaz içi ve kapılar yapılsa harika olur ama işçilik sıkıntılı maalesef.

Geri