Civic FC5 Kaput amartisör montajı

Montajdan sonra kaputun sol tarafında camurlukla arasında boşluk olduğunu ve camurluktan bir tık aşağıya kaputun indiğini fark ettim bu sorunu yaşayan var veya bir bilgisi olan var mi acaba? Amartisörleri sokmeyi düşünüyorum 20210119_115207.jpeg

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Sol tarafsa aynı durum bende de var hiç dikkatimi çekmemişti aracı aldığımdan bu yana kullanıyorum hiç zararını da görmedim aksine çok kullanışlı bence karar sizin

Yani ilk taktığımda bu durum dikkatimi çekmedi, sonradan mı oldu, bir eğiklik mi yarattı daha fazla sıkıntı yaratır mı diye endişelendim, yorum için teşekkürler.
Sol tarafsa aynı durum bende de var hiç dikkatimi çekmemişti aracı aldığımdan bu yana kullanıyorum hiç zararını da görmedim aksine çok kullanışlı bence karar sizin

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Montajdan sonra kaputun sol tarafında camurlukla arasında boşluk olduğunu ve camurluktan bir tık aşağıya kaputun indiğini fark ettim bu sorunu yaşayan var veya bir bilgisi olan var mi acaba? Amartisörleri sokmeyi düşünüyorum Ekli dosyayı görüntüle 263819

Amortisörün montajlandığı yerde ise kaputu normal konumundan daha aşağıda durmaya zorluyor olabilir.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
çok gereksiz bir parça aslında kaputun yeteri kadar açılmasına engel oluyor.

Geri