Civic FC5 Kaput Koruma Marka Model Öneri Ankara

Herkese tüm Honda severlere keyifli forumlar diliyorum . Aracım 2019 aralık ayında 0 aldım eco exutive şehir dışına çıktığımda yolların azizliği kaputa nazarlık ufak bir taş gelmiş boya inceliğinden dolayı kaldırmış boyayı kaput koruma , kaput filmi için önerileriniz ( 3M, american vb) bir kaç yere sordum bi sürü seçenek sundular.
içerikleri bilmiyorum ve ankarada daha önce yaptıran memnun kalan ve önerisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ankarada detailing dükkanı, dby detailing, emcar garage var yaptırabileceğiniz. Stek dynoshield i herkes tavsiye ediyor. Fiyat hakkında bilgi sahibi değilim. Diğer seçenekleri sorarsınız

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Filmin PVC değil Poliüretan olmasına dikkat edin.
PVC filmler hem uygulandığı bölgeyi yeni bile olsa matlaştırır, boya kadar parlak olmaz. Zamanla sararır (5-6 ay gibi kısa bir süre de ton farkı oluyor kaput boyanmış ton tutturamamışlar gibi duruyor). Son olarak ta sökülmesi zahmetli oluyor ve iz bırakabiliyor.
Poliüretan olarak STEK markasını tavsiye ederim, araçlarıma da ondan yaptırıyorum hem boya kadar parlak oluyor, hemde sararma (ton farkı) veya söküldüğünde iz bırakma gibi dertler olmuyor.
Ankara da Em-Car işçiliği düzgün diye biliyorum YouTube'da da uygulama videoları var. ARK Kağan YouTube kanalında.
Herkese tüm Honda severlere keyifli forumlar diliyorum . Aracım 2019 aralık ayında 0 aldım eco exutive şehir dışına çıktığımda yolların azizliği kaputa nazarlık ufak bir taş gelmiş boya inceliğinden dolayı kaldırmış boyayı kaput koruma , kaput filmi için önerileriniz ( 3M, american vb) bir kaç yere sordum bi sürü seçenek sundular.
içerikleri bilmiyorum ve ankarada daha önce yaptıran memnun kalan ve önerisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

'?? ??? ????. (??????)
'?? ??? ???. ??-? ?-???? (?????)
'?? ??? ????. ?-???? (?????)

Geri