Karşinizda türkiye de üretilen civic

Trust

0
Aracınız
Bu fiyattan çıkar satış durumuna göre indirime giderler baktılar satışlar iyi zam üstüne zam.
2012 sonunda fb7 bilenler bilir ellerinde patlıyor idi o iğrenç kasa ve benzinli seçeneği lpg geldi de önleri açıldı.

igmrc

0
O zaman görüntüsünü çok beğenmemize ve almak istememize rağmen biraz ağırdan alacağız arkadaşlar. Üniversitede çan eğrisi mevzusundan dolayı, çalışkanlara, "çok yüksek alma da biz de kalmayalım 30'la da olsa geçelim şu dersi" diyenler gibi oldum biraz ama idare edin .muha.

Fb 7 sahibi olarak Atmosferige bu parayi vermeyi kesinlikle dusunmuyorum. Civic hatchback 1.6 dizel earthdream alirim daha iyi.

Sent from IOS using Tapatalk

Aracınız
ben biraz daha bekler CRV alarım,

Aracınız
Ben arabayı hiç beğenmedim kimse iç malzeme kalitesinden bahsetmemiş en büyük şikayetlerimizden biri de bu değilmi bana videodan yine ön göğüs tamamen sert plastik gibi geldi
Amerika ve avrupa modellerinde olan bir çok özellik araçtan çıkarılmış şerit takip , kör nokta uyarı sistemi varmı bu araçta ben göremedim
Motor ve vites kutusu zaten çok acayip olmuş yine Honda Connect çok işlevselmi değilmi inceleyince görürüz artık ben CRV de test ettiğimde tepkileri çok yavaştı
Ama yine araç biraz trafikte dolaşınca bir iki kişi ufak dokunuşlar yapınca araca herkes almaya başlar.

Birde benim anlamadığım bişey var bu araçlardaki LİMİTOR ne işe yarıyor sadece sesle uyarıyı veriyor araca hiç bir müdahelesi yok diğer markalarda da bu böylemi bilgisi olan paylaşsın lütfen

Ben arabayı hiç beğenmedim kimse iç malzeme kalitesinden bahsetmemiş en büyük şikayetlerimizden biri de bu değilmi bana videodan yine ön göğüs tamamen sert plastik gibi geldi
Amerika ve avrupa modellerinde olan bir çok özellik araçtan çıkarılmış şerit takip , kör nokta uyarı sistemi varmı bu araçta ben göremedim
Motor ve vites kutusu zaten çok acayip olmuş yine Honda Connect çok işlevselmi değilmi inceleyince görürüz artık ben CRV de test ettiğimde tepkileri çok yavaştı
Ama yine araç biraz trafikte dolaşınca bir iki kişi ufak dokunuşlar yapınca araca herkes almaya başlar.

Birde benim anlamadığım bişey var bu araçlardaki LİMİTOR ne işe yarıyor sadece sesle uyarıyı veriyor araca hiç bir müdahelesi yok diğer markalarda da bu böylemi bilgisi olan paylaşsın lütfen

Hocam limitör gaza bassanız bile aracı maksimum ayarladığınız hız limitine kadar hızlandırıp sonrasında aracın gaz yemeyerek ayarladığınız hızı geçememenizi sağlıyor. Örneğin siz 90 km ile seyrederken limitörü 80 km saate ayarlarsanız araç 80 km nin altına ininceye kadar sizi uyarır. Limitörü ayarlarken araç hızının ayarladığınız limit hızdan düşük olmasında dikkat edin.

Ben limitörü daha çok sabit radarla hız kontrolü yapılan yerlerde kullanıyorum. Limitörü yoldaki hız sınırına ayarlayıp dalgınlıkla hız limitinin üzerine çıkmamayı garantiliyorum. Ani hızlanma gerektiğinde dip gaz yaparsanız limitör devre dışı kalıyor.

Aracınız
Cevap için teşekkürler ancak bana sistem mantıksız geliyor limitörü 90 a ayarladığımda aracın 90 km yi geçmemesini beklerim ben yada geçersem aracı kendisinin yavaşlatmasını sadece sesle beni uyarması bir işe yaramaz

zaten hızı sabitlediğinizde 90 geçseniz bile araç tekrar aynı hıza geri geliyor benim merak ettiğim diğer markalarda nasıl çalışıyor

Cevap için teşekkürler ancak bana sistem mantıksız geliyor limitörü 90 a ayarladığımda aracın 90 km yi geçmemesini beklerim ben yada geçersem aracı kendisinin yavaşlatmasını sadece sesle beni uyarması bir işe yaramaz

zaten hızı sabitlediğinizde 90 geçseniz bile araç tekrar aynı hıza geri geliyor benim merak ettiğim diğer markalarda nasıl çalışıyor

Hocam bahsettiğiniz gibi çalışıyor 90 a ayarladıysanız 90 ı geçemiyorsunuz zaten. Sadece 100 km ile giderken 90 a ayarlarsanız araç hızı 90 üzerinde olduğu için size sistemin devrede olmadığını bilgisini vermek için sesli ikaz veriyor.

Geri