Karşinizda türkiye de üretilen civic

Trust

0
Aracınız
CVT ve i Shift Honda nin yüz karası. Mağdur olan çok insan oldu olmaya da devam edecek yorumumu şuraya park ediyorum.

Eski araçlarını satıp 125 bg cvt alanlar bence hayal kırıklığına uğrayacaklar. Cvt bana göre çok kötü bir şanzıman tek iyi yönü yakıt tüketimini düşürmesi. Keyif vermedikten sonra da 1 lt daha tüketimi düşürmüş neye yarar. Peugeot, citroen grubu bile cvt den, çift kavramalı şanzımanlardan, otomatikleştirilmiş şanzımanlardan vs. dert yananları dinlemiş olacak ki gitti yeni nesil araçlarında eski nesil tork konvertörlü şanzımanın geliştirilmiş hali olan EAT6 adını verdiği şanzımanı kullanmaya başladı. Cvt yorumlarını merakla bekliyorum. Bakalım şaşırtacak mı beni.

Trust

0
Aracınız
Eski araçlarını satıp 125 bg cvt alanlar bence hayal kırıklığına uğrayacaklar. Cvt bana göre çok kötü bir şanzıman tek iyi yönü yakıt tüketimini düşürmesi. Keyif vermedikten sonra da 1 lt daha tüketimi düşürmüş neye yarar. Peugeot, citroen grubu bile cvt den, çift kavramalı şanzımanlardan, otomatikleştirilmiş şanzımanlardan vs. dert yananları dinlemiş olacak ki gitti yeni nesil araçlarında eski nesil tork konvertörlü şanzımanın geliştirilmiş hali olan EAT6 adını verdiği şanzımanı kullanmaya başladı. Cvt yorumlarını merakla bekliyorum. Bakalım şaşırtacak mı beni.
Yeni çıkan bir sistem bana göre ilk bir yıl şaşırmatmayacak bu aralar araba konusunda o kadar kafam karışık ki neye girsem hangi markaya baksam yorum kısmında servise gittim yapıldı dendi sorun devam ediyor yorumlarını okuyorum.
Fd6 direksiyon kutusu fb7 direksiyon kapı kollarının soyulmasi günlerini arayacak Honda kullanıcıları.

Yeni çıkan bir sistem bana göre ilk bir yıl şaşırmatmayacak bu aralar araba konusunda o kadar kafam karışık ki neye girsem hangi markaya baksam yorum kısmında servise gittim yapıldı dendi sorun devam ediyor yorumlarını okuyorum.
Fd6 direksiyon kutusu fb7 direksiyon kapı kollarının soyulmasi günlerini arayacak Honda kullanıcıları.

Şanzımanın isminde C V ve T harfleri yan yana yer alıyorsa ben ondan uzak dururum :). Yeni meni beni ikna edemez. Merak eden bir dönem hrv kullanıcılarının şanzımandan çektiklerini araştırsın.

Trust

0
Aracınız
Fd6 reklamlarında dizelleri kıskandıran benzinli yakıt cimrisi denilen civic fb7 lpg ye yenildi .
Şu anda direk lpg ile çalışan sistemlerin olduğu benzine ihtiyaç olmayan sistemler mevcut adı ODV mi ne idi unuttum şimdi.
En azından o olmalı idi Honda gerçekten insanları salak yerine koyuyor nedense Apple gibi hep geriden geriden geliyor.
Neymiş 2018 dizel ı gelecekmiş la iki yılda diğer markalar kim bilir ne yol alır bunu hiçmi düşünmüyorlar.

Aracınız
Butun turkiye Fd6 ve fb7 de kullanılan sanzuman ın ne kadar sıkıntısız olduğunu bilmiyomu..sırf bunun için de otomatik arac alacaklar hondayı secmiyo mu..kafam rahat 8-10 bin liramı sanzumanà gömemem kusura bakma honda!!

Fiyatın neresi makul yahu? Dalga mı geçiyorsunuz. 15 bin tl daha yüksek fiyat çekilmiş, ki Türkiye'de üretilen bir araç bu.

Aracınız
Artik piyasa boyle
Kore mali arabalarin fiyatlari bile ucmus. Japon malina pahali diyorsunuz

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri