Karşinizda türkiye de üretilen civic

igmrc

0
Dediğim gibi daha önce kullandım ancak hiç hondam olmadı, benim ki ondan kaynaklı bir durum sanırım. Bilmediğim için sorayım, bu 1.6 125 bg atmosferik motor performans olarak çok mu kötü anlatıldığı gibi. Ben kullandığımda fb6 yı sanki ideal gibi gelmişti gaz tepkimeleri falan. Sürekli kullanan sizlerden yorum almak isterim. Gerçi şanzuman da önemli bu çok farklı vitese sahip olacak. Bu arada hayırlı Cumalar.

igmrc

0
Daha önce kullandım ancak hiç hondam olmadı. Benim ki ondan kaynaklı olabilir. Bir de bu 1.6 125 bg atmosferik motor gerçekten performans anlamında çok mu yetersiz. Ben fb6 kullandığımda sanki ideal gibi gelmişti. Sürekli kullanan sizlerden yorum almak isterim. Ki bu kasada farklı bir şanzıman olacak da o da ayrı bir detay tabi.

igmrc

0
Göndermedi sanıp tekrar yazmışım kusura bakmayın yeni sayfaya geçince görmemişim.

Wordls

0
Bu sanziman sanirim toyota ve reno fluda vardi. Toyota gecikmeliydi reno iyi yumusak sessizdi ama seri degildi.
Bide nissan kullandi. Eger o sanziman ise.
Videoda hic devir dusmuyor vites gecisi yok sanki

Bu arada yeni a3 un 1.0 tfsi teknolojisine baktim.
3 silindir. 116 hp 200 tork stronic sanziman.
0-100 9.9 sn.
Cok iyi veriler. Ve ciddi ekonomik bir arac olmus.
Henuz test videosu yok.
Bakalim honda getirecekmi 1.0 hacimli motor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

msgkcn

0
Şu kasa da beni cezbeden ön kadran ve honda connect tabi ki tasarımda bunlara dahil lakin fb7 den bu üç şey dışında başka bir ekstrası yok şanzıman derseniz daha az yakması dışında şu an daki kullandığımız şanzımandan ne artısı var kardeşimin corollası var cvt şanzımanlı kullandım mutlu mu oldum keşke benim arabada da olsa dedim mi hayır mevcut araba mı sattırmaya bu üç ekstra fark için 26000 tl vermeyi kendimce pek mantıklo görmüyorum.

Aracınız
Şu kasa da beni cezbeden ön kadran ve honda connect tabi ki tasarımda bunlara dahil lakin fb7 den bu üç şey dışında başka bir ekstrası yok şanzıman derseniz daha az yakması dışında şu an daki kullandığımız şanzımandan ne artısı var kardeşimin corollası var cvt şanzımanlı kullandım mutlu mu oldum keşke benim arabada da olsa dedim mi hayır mevcut araba mı sattırmaya bu üç ekstra fark için 26000 tl vermeyi kendimce pek mantıklo görmüyorum.

o kadar fark çok fazla haklısın,

Trust

0
Aracınız
457760717a5206c3b91fc1d29eadf72f.jpg

Arkadaşım sifta açtı

(Araç bana ait değil)

igmrc

0
Ne yalan söyleyim ben de almak istiyorum ancak, direk totolarını da kaldırmak istemiyorum. Ki zaten hiç indirim yapmadıklarından şuan ne kadar çok tok satıcı mantıkında oldukları ortada. 1000 tl sembolik bir indirim. 95000 tl düz yapsaydınız bari. Alan arkadaşa hayırlı olsun.

Aracınız
hiç mi indirim yapmamışlar liste fiyatı üzerinden, yazıklar olsun HONDA ya,
hiç kusura bakmasınlar, daha piyasada olmayan aracı alacam üstüne hiç indirim almayacağım, öyle bir dünya yok, ne bu ölümsüz aşk değil ya.

Geri