Kasko hasar sonrası ödeme (yardım)

Arkadaşlar merhaba..
Kışın çok sert ve hızlı bi şekilde bi çukura girmiştim.o an bişey olduğunu hissettim lakin sonra acısı çıkar dedim :D
2 gün önce bakıma gittiğimde rot ayarı yapılması gerektiği söylendi ve taşıyıcı denen parçanın yamulduğu söylendi.
taşıyıcı + bilya + rot + işçilik için 1600 TL fiyat çıkarıldı.

sorum şu..2 olasılık..

1-)

1600 TL şu aşamada veremem.ve ben bu parçayı orjinal taktıracam.

kaskom ilk kasko ve 1320 TL ödedim.(14 temmuz 2014)
önümüzdeki ay muhetemel 900-1000 TL ye düşecek.

kaskodan yeni kasko dönemini beklemeden yaptırsam bunu bir sonraki ay yeni kasko ödemem kaç TL civarında olur.

2-)

Başka bir şey daha geldi aklıma.ancak sıkıntılı.

önümüzdeki ay yeni kaskomu tahmini o fiyat aralığında (900-1000 TL) yaptırdıktan sonra kaskoyu devreye sokup o parçaları yaptırabilirim.
ancak ayın 15 inde kasko yeniliyecem.16.sı bayram arefesi ve tatile gidicem.zaman sıkıntılı gibi.o süre aralığında işimi göremezler diye tahmin edıyorum.

fikirlerini alabilirmiyim sevgili dostlar..

Saolasin.Bi çok yeri aradım orjinal parça servisteki ile ayni.yan sanayisi var onuda ben istemiyorum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
yan sanayi hiç düşünme orjinal olsun :) İST olaydın abi Rot ve Balans ayarını!! sağlam yapan bir yer biliyorum yaptırırdık.. 60-70 tl bişey kim bilir kaç para alacaklar.. [MENTION=239]yokyere[/MENTION]

Aracınız
Hocam kaskoyla yaptırmak mantıklı gibi duruyo fakat soyle bi durum var aracı satacağın zaman hasarın ne olarak yazılacagını oğren derim. Cunku satacağın zaman aracın kazalı gibı görünme riski var. Alıcıya anlatmaya bilirsin durumu..

[MENTION=996]dtbeyaz[/MENTION] hocam servisle konuştum onu.fiyat neyse o yazacak dedi.trameri sordum hocam oda sorun değil dedi.bu arabayı alacak olan adam plakayı servise verdimi hatanın ne kadar basit bişey olduğunu görür dedi.

Aracınız
Ozaman kaskoyla yaptırın derim hocam.. Zaten yeni baslamıssınız oyle kayda değer bir indiriminiz de yok bana sorarsanız.ilk yıl %30 ikinci yıl 40ucunku yıl 50 dördüncü yıl 60 a iniyo indirim.Bır yıl Geriden takıp etmiş olacaksınız kaybının sadece bu.

Hemen yaptırsam bi sonraki ödemem sadece yeni fiyat üzerinden mi olur.kaskoyu bozdugum için ekstra ucretledirilmem mi yani. [MENTION=996]dtbeyaz[/MENTION]

Hakan Uzun

0
Yönetici
Gel etme eyleme kaskonu deldirme alalim cikma orijinal parca rulman taktiralim olsun bitsin:) 400-500 tl cozelim fikrim bu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Gel etme eyleme kaskonu deldirme alalim cikma orijinal parca rulman taktiralim olsun bitsin:) 400-500 tl cozelim fikrim bu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bencede cok iyi fikir. Diğer türlü saracağın zaman hem hasarlı gözükecek hemde zaten %30 kasko indirim aynı fiyata gelir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri