Kaza servis önerisi

buki87

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba ,
Dün trafikte dururken arkadan aracımıza çarptılar.Autoking 'ten bilgi aldım 1.500 TL civarı tutar dediler bagaj kapağı hafif eğildi o dogrulacak ve tampon boyanacakmış.Darıca 'da ikamet ediyorum,yakınımda 3 servis var ,Autoking, İzmit Haldız ve Maltepe'de Mutluhan ,sizce aracımı hangisine teslim etmeliyim.

Aracınız
Yetkili servisler onarmak yerine değişime gidiyorlar baştan konuşmak lazım bence istemediğini bir şey yapmasinlar mutluhan bir deneyim yaşadım fena deil

mobil

buki87

0
Aracınız
Bugün Haldız'a gittim ve gittiğime bin pişman oldum. 3 seferdir bakıma oraya gidiyordum,hatta yağını da yanımda gotürdüm 50 bin bakımı için ama sabah servisteki lakayit umursamaz sanki hayrına onarım yapacak havalarına girdiler .Kaskodan mı sigortadan mi diye fikir danışıyorum ama bana fırsat tanımadan ben bu sigortaya ugrasamam kasko olacak diyor.Bagaj kapağını istesende onaramam diyor görür görmez ısrar edince de onarırım ama kötü olursa karışmam öyle alırsın diyor.Zaten bu saçma sapan ukala burunlarindan kıl aldırmayan tavırlarına iyice dolmuşken birde üstüne oyalamayin beni müşteri var diyince ipler koptu.Tartışma çıktı ,servis müdürü falan geldi ama bu tavirlardan sonra özellikle acele edin müşteri bekliyor dediklerinden sonra benim için yetkili servis olayı bitmiştir.Zaten hep şüpheyle bakıyordum,fiyatlar hasar onarım politikaları içime sinmiyordu.Oradan çıkıp Honda Ali'ye gittim ve en baştan sizi dinlemeyip gitmedigime ,boş yere sıkıntı yasamama pişman oldum.Esnaflık olarak çok iyiler,çok yardımcı oluyorlar ,her sorununuzla ilgiyle yaklaşıyorlar ,hasarı benim için olabilen en az hasarla çıkarabilmek için yol göstermeleri çok hoşuma gitti.Büyük ihtimal garantiden çıkarıp artık orada yaptıracağım bakımları da.

Geri