Kendi taktığım Difizör..

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende beyaz güvercini süslemeye başladım. Bu gün difüzör taktırdım ama şu alttarafta küçük bir çıkıntı var. O ister istemez gözüküyor. Sizde mevcut mu şu çıkıntı. Ne tavsiye ediyorsunuz
Bu da benimkisi
Bahsettiğiniz ek parça bende yok

Aracınızı ve aksesuarlarınızı iyi günlerde kullanin20181118_141953.jpeg

LG-H960 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Meraktan soruyorum bende difuzoru kendim alip taktim, biz arac cekmeye kalksak ceki demiri nereye takilcak bu difuzor engelliyormu takilmasi gereken yeri yada nereye baglicaz bilen var mi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Meraktan soruyorum bende difuzoru kendim alip taktim, biz arac cekmeye kalksak ceki demiri nereye takilcak bu difuzor engelliyormu takilmasi gereken yeri yada nereye baglicaz bilen var mi ?

Evet takarken bende farkettim çok düşündüm çeki demiri yeri kapanıyor tamamen yapılcakbişey yok kapak yeri yok çünkü çekerken önden çektircez artık Allahkorusun herkesi kaza bela vermesin ama malesef bu böyle. Kolay sükülecek bişeyde değilki sökelim hemen

MX6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Evet takarken bende farkettim çok düşündüm çeki demiri yeri kapanıyor tamamen yapılcakbişey yok kapak yeri yok çünkü çekerken önden çektircez artık Allahkorusun herkesi kaza bela vermesin ama malesef bu böyle. Kolay sükülecek bişeyde değilki sökelim hemen

Cevap icin tesekkurler, Eski cikardigimizda kapak gibi olan bolume mi denk geliyor hocam? nereye baglancagina takarken aklima gelmediginden hic dikkat etmedim ben. Mecbur kalirsak yerini bilelim en azindan. Bilen varsa yerini de gosterirse sevinirim.

Evet hocam söktüğümüz parça duruyorsa bakabilirsiniz kapak var karşınıza alırsanız sol tarafta kalıyor. İnternetten buldum fotoyu kusurabakmayın. O kapağı açtığında altta somun var çeki demirini o somuna takıyorsun. Elinde orjinal çıkanı duruyorsa bakabilirsin kapağa.
Cevap icin tesekkurler, Eski cikardigimizda kapak gibi olan bolume mi denk geliyor hocam? nereye baglancagina takarken aklima gelmediginden hic dikkat etmedim ben. Mecbur kalirsak yerini bilelim en azindan. Bilen varsa yerini de gosterirse sevinirim.

S81226-08344770.jpeg

Geri