Civic FC5 Kısa far açık iken selektör yemem hk??

Aracınız
Civic FC5 2017
Kısa farlarım ve sis lerim açık iken süreklı gecen araclar selektör yapıyor .

Bende uzunları açıp farların kısada oldugunu belırtıyorum .

FC 5 lerin kısa farları cok mu güçlü bana normal geliyor ama bılmıyorum.. konu Hk yorumlar ı beklıyorum..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Rampa'larda belki karşıdan gelenler yanılıyor olabilirler ancak benim görüşüm gayet kararında ve iyi bir aydınlatmaya sahip oldukları yönünde hocam. Eğer ayar bozukluğu yoksa sıkıntı olmaması lazım. Verilen tepkiler ilginç. Ben de 3 haftadır fc5 kullanmaktayım akşamları hiç selektör yapan olmadı.

S

Silinen üye 20336

Guest
Kısa farlarım ve sis lerim açık iken süreklı gecen araclar selektör yapıyor .

Bende uzunları açıp farların kısada oldugunu belırtıyorum .

FC 5 lerin kısa farları cok mu güçlü bana normal geliyor ama bılmıyorum.. konu Hk yorumlar ı beklıyorum..

-Sis yokken sis lambası yandığı için tepki olarak selektör yapıyor olabilir bazıları...

-Farların açıları bozulmuş olabilir.
Far ampüllerini değiştirdiyseniz lümen değeri ve kelvin değerine bağlı olarak karşı tarafı rahatsız eden bir durum olmuş olabilir.
Aracınızın karşısına geçip mümkünse bir başka araç içinden yada başka bir binek otomobilin koltuğundaymışcasına biraz eğilerek kendiniz kontrol ediniz.

Keyifli forumlar dilerim.

Aracınız
Civic FC5 2017
far ampul leri Orjinal i ile aynı... arac daha 30 k ya gelmeden bu far ayarı bozulur mu ki acaba

S

Silinen üye 20336

Guest
far ampul leri Orjinal i ile aynı... arac daha 30 k ya gelmeden bu far ayarı bozulur mu ki acaba

Düşük olsada bozulma ihtimali var hocam.

Bir de aklıma geldi şimdi; geçen perşembe ve cuma günleri Marmara Bölgesi’nde yağmur vardı. O günlerde sisleri açtıysanız ve karşı araçlardan ikaz aldıysanız yerler ıslakken sis farları karşı tarafın gözlerini çok yorar. Bu nedenle de selektör yapmış olabilirler...

Aracınız
Civic FB7 2013
sis lerim açık iken
deyip de kısa farlarım mı çok güçlü demek. :LOL:

Hocam ben sis olmadığı halde sis farları açık olanlara sürekli selektör yapıyorum. Genelde anlamıyorlar da, onlar da bana selektör yapıyor. Sis farları oldukça rahatsız edici. Ayrıca cezası da var. Bir arkadaşıma sis yokken sis farları açık gezdi diye ceza yazdı polis. Uzunlardan çok da bir farkı yok bana kalırsa rahatsız edicilik olarak.

S

Silinen üye 20336

Guest
deyip de kısa farlarım mı çok güçlü demek. :LOL:

Hocam ben sis olmadığı halde sis farları açık olanlara sürekli selektör yapıyorum. Genelde anlamıyorlar da, onlar da bana selektör yapıyor. Sis farları oldukça rahatsız edici. Ayrıca cezası da var. Bir arkadaşıma sis yokken sis farları açık gezdi diye ceza yazdı polis. Uzunlardan çok da bir farkı yok bana kalırsa rahatsız edicilik olarak.
+1 ✅????

Aracınız
Civic FC5 2017
deyip de kısa farlarım mı çok güçlü demek.

aynen sisler fena ışık veriyor belkı ondan selektör yemıs olabilir im

Geri