Klima kompresör

Aracınız
Civic FD6 2010
2010 fd6 dan klimayı acınca aracın sagından vun vun vun diye vuruntulu ses geliyor sanırım klima kompresörü diye düşünüyorum ne olabilir acaba

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
2010 fd6 dan klimayı acınca aracın sagından vun vun vun diye vuruntulu ses geliyor sanırım klima kompresörü diye düşünüyorum ne olabilir acaba

Klimanızda gaz kaçağı,eksilmesi varsa yapabilir.Önce klima bakımınızı yaptırın,kaçak vs varsa kontrol ettirin.Gaz eksilmesi varsa komprosörü yakabilirsiniz.Çok ciddi maliyeti olabiliyor aksatmayın derim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynı durum arkadaşın 2008 Civic de geldi basımıza.hatta pervane tele sürter gibi ses de çıkıyordu.klima bakımına götürdük.gaz kalmamış dedi ve kompresörden şüphelendi.klima bakımını yaptı.gaz ve yağ ekledi.sorun düzeldi.klimayı açınca kaput altındaki borular soğumuyordu yaptırmadan.yaotırınca buzzzz gibi oldu borular.ve ses de kesildi şükür.klima kullanmadan bakımını yaptırmayı deneyin.yakarsınız arkadaşın dediği gibi.en az 2500 den başlıyor kompresör degişimi.(geçen yıl fiyatı) (Ankara Şaşmaz da)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri