Klima konusunda yardım lütfen

Aracınız
Selam arkadaşlar 2012 fb7 aracımın klimasını açıyorum içeriyi güzelce soğutuyor hiç bir sıkıntım yok asıl mesele arabamı park edip klimayı kapatıp dışarı çıkıyorum ve kaputu açıyorum klima kompresöründen ortalama 10 dakika boyunca tısss'lama sesi geliyor sanki kompresör kaçırıyor gibi honda servise gittim normal dediler bilen bi değerli arkadaşım varsa yardımcı olur mu bu konuda

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nokiac

0
[MENTION=4923]hsynfdn[/MENTION] aleyküm selam... Aynı durum aracımda da oluyordu. Geçenlerde Özel, Yetkili Toyota servisine gösterdim. Hiç bir sıkıntının olmadığını, Borularda oluşan basınçtan dolayı aracı durdurunca borunun içinde ki valf in (değişik bir ifade kullanmıştı hatırlayamadım) geç kapattığını bunun da araç için sıkıntı olmadığını söyledi.

Aracınız
Honda servisde bana aynısını söyledi ama ben pek inanmadım açıkcası gerçi kaçırsa gaz biter 2 hafta önce doldurdum halen gaz duruyor demekki doğru demiş servis arkadaş

Bu ses bende de var yaklaşık 4 yıldır, bu arada gazın bittiğini ya da doldurulması gerektiğini nasıl anlıyoruz belli bir periyodu var mı

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Gazin bittigini nasil anlariz. Benimkisi 5 yil oldu.
Ama hala iyi sogutuyor. Var mi baska belirti

SM-N910H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yeterince soğuk hava gelmez veya hiç soğuk gelmez. Soğutmasından memnunsanız bi problem yok demektir...

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Geri