Civic ES7 Klima sıcak soğuk ayarı motoru

Aracınız
Civic ES7 2006
S.a herkese merhabalar. 2006 aracımın sıcak soğuk ayar motorunda bulunan kol kırılmış bir kaç yere sordum komple konsolun sökülüp parçanın öyle değişebileceğini söyledi bilgisi olan var mı ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ve aleykümselam
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
@seckins33 hocam bu konuda bir bilgin var mı?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
S.a herkese merhabalar. 2006 aracımın sıcak soğuk ayar motorunda bulunan kol kırılmış bir kaç yere sordum komple konsolun sökülüp parçanın öyle değişebileceğini söyledi bilgisi olan var mı ?
Merhaba, konum itibariyle biraz zor bir yerde. Ancak gaz pedalının oradan, çevresindeki parçalar sökülüp, göğüs paneli komple sökülmeden müdahale edilebilir diye düşünüyorum. Biraz eliniz yatkın ve aletleriniz var ise kendiniz deneyin. Maalesef ustalar artık kısa işleri sevmiyorlar. Göğüs söküp 300~500 TL arası rakamları talep ediyorlar. Göğüs sökülmeden yapsa 50 TL bile çok...

Aracınız
Civic Type R
Merhaba aynı sorun bende de oldu.
Rakam olarak yüksek bir fiyat istiyorlar.
Ancak adana da bir usta pedalların oraya eğildi 5 saniye sürmedi klimayı sıcağı aldı orda bir tuş yada kablo var sanırım manuel olarakta yapılabiliyor. Eğer o motoru yaptiramiyirsaniz bu yöntemi deneyin ben yazın soğuğa aldırdım bu aralar gidip sıcağa çevireceğim.

Geri