Klimasız Araca Klima Taktık Sorunumuza çözüm

Aracınız
Mrb arkadaşlar euro civic 1.4i klimasız aracıma aynı araçtan çıkma klima alıp taktırdım fakat araç klimayı acınca rolantide durmuyor stop ediyor klima soğutuyor gaza bastığım sürece calışıyor araç gazı bıraktımı sönüyor klima kapalıyken hiç bi sorun yok ne yapabilirim acaba 2000tl koydum klimaya

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3041]rexetce31[/MENTION] Hocam klimalı araçlarda rolantiyi dengeleyen başka bir sistem olabilir, elektronik beyin vs. gibi, klimayı takan usta bu konuda sizi bilgilendirmeliydi.

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] onuda bilmiyoruz işte klimacı benlik bi durum degil araçla alakalı diyor özel servise gittim ama ben başkasının yaptığı işi düzeltmem dedi tartıştım.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Takan dürzü bu olayı bilmiyorsa niye yapıyor. Kusurlu araç mı teslim edilir. Bu tarz işlerde iş bitmeden parayı teslim etmek en büyük hata. Parayı verdiyseniz yapmaz, vermediyseniz kesin ücretinden derim.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Merhaba;
bende gecen ay aynı hatayı yapıp "98 euro civic 1.4i klimasız aracıma aynı araçtan çıkma klima alıp taktırdım" siz sorunu çözebildiniz mi?
Ne yapmam gerek klimayı açınca rölanti düzensizliği ve motoru durmaması hakkında yardımcı olurmusunuz.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Rolanti motoru gazı dengeleyemiyor muhtemelen, klimalı bir aracın rolanti motorunu çıkmacılardna deneme amaçlı temin edip takarak bi deneyin bence.

Geri