Civic FC5 Km kontrolü hakkında

Aracınız
Civic FC5 2018
Selamlar,
Galeriden 2. El 2018 honda elegance satın aldım. Aracın km’si 60.000’de. Araç sen son yetkili servis bakımına 30.000 km de girmiş. Yetkili servisten haliyle kontrol edemiyorum. Yeni araç olduğu için muayenede de bir kıyas çıkmıyor. Kozmetik olarak içine sindi, koltuklar, direksiyon, pedallar vs. diri oldukça.
Araca bilgisayar vasıtası ile bağlanıp km kontrolü mümkün müdür? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Selamlar,
Galeriden 2. El 2018 honda elegance satın aldım. Aracın km’si 60.000’de. Araç sen son yetkili servis bakımına 30.000 km de girmiş. Yetkili servisten haliyle kontrol edemiyorum. Yeni araç olduğu için muayenede de bir kıyas çıkmıyor. Kozmetik olarak içine sindi, koltuklar, direksiyon, pedallar vs. diri oldukça.
Araca bilgisayar vasıtası ile bağlanıp km kontrolü mümkün müdür? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler

Benim bildiğim beyin kapalı olduğu için bakılamıyor. 30bin bakımına ne zaman girmiş. Ona göre bir çıkarım yapılabilir belki. Multimedya da navigasyonda gün gün kaç km yaptığın yazıyordu ama elegancedaki multimedya da var mı o özellik bilemiyorum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim bildiğim beyin kapalı olduğu için bakılamıyor. 30bin bakımına ne zaman girmiş. Ona göre bir çıkarım yapılabilir belki. Multimedya da navigasyonda gün gün kaç km yaptığın yazıyordu ama elegancedaki multimedya da var mı o özellik bilemiyorum.

Multimedya yok malesef.
13.02.2018 trafiğe çıkış;
11.000km 26.05.2018
21.000km 13.08.2018
31.000km 13.01.2019 görünüyor

Aracınız
Civic FC5 2018

Km düşürme mümkün mü bu araçlarda peki. Beyin kapalıysa müdahale edememişlerdir belki

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Km düşürme mümkün mü bu araçlarda peki. Beyin kapalıysa müdahale edememişlerdir belki

Onu bilemem bende 2.el aldım galeriden. Zaten expertizde obd ye bağlanıldığında sadece 3 4 şey hakkında bilgi veriyordu.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Multimedya yok malesef.
13.02.2018 trafiğe çıkış;
11.000km 26.05.2018
21.000km 13.08.2018
31.000km 13.01.2019 görünüyor

Hocam aracın ilk sahibi ciddi kilometre yapan biriymiş. Kısa sürede bakıma girdiği için 3 bakımdan sonra dışarıdan yaptırmış olabilir.
> Sigortadan araç kaç el değiştirmiş ona bakılabilir. > Hgs sorgulamasından fikir edilebilir. Şasi sorgusu daha güvenilir olur.
> Geçmiş Tüvtürk muayene kağıtları takip edilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam aracın ilk sahibi ciddi kilometre yapan biriymiş. Kısa sürede bakıma girdiği için 3 bakımdan sonra dışarıdan yaptırmış olabilir.
> Sigortadan araç kaç el değiştirmiş ona bakılabilir. > Hgs sorgulamasından fikir edilebilir. Şasi sorgusu daha güvenilir olur.
> Geçmiş Tüvtürk muayene kağıtları takip edilir.

0 araçlar 3. Yılda muayeneye girdiği için ilk muayenesini ben yaptırcam malesef.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
0 araçlar 3. Yılda muayeneye girdiği için ilk muayenesini ben yaptırcam malesef.

O zaman seçenekler azalıyor. Çok el değiştirmediyse sahipleri ile görüşmek lazım. Bakımlarını nerede yaptırdıklarını öğrenip, ustaları ile görüşmek lazım. Birde bakım takip listesi var ise bu çok daha güzel olur. Kaşeli imzalı vs. Aracına değer veren kişide bunlar mutlaka olur.

Geri