Küçük bir Kaza yaptım arıza lambaları yanıyor ne yapmalıyım?

Merhabalar Arkadaşlar. 2018 yılı Haziran ayında almış olduğum HONDA FC5 Executive aracımla bugün kaza yaptım. Park etmeye çalışırken camlar ve dikiz aynalarım ıslaktı yoğun yağıştan dolayı arkamdan gelen Fiat palio marka aracı göremeyerek önüne kırdım araç sol ön teker hizasından aracıma çarptı ve panik yapıp kaçtı, ben hatalı olduğum için plakasını bile almadım. Sadece sol ön çamurluğumun fara yakın ön kısmından hasar aldı aracım. kaskoyu deldirmeyeyim 300-500 lira arası yapılır dedim ancak aracımı çalıştırınca lastik basınç sensörünün, direksiyon ve ünlem işareti bulunan ikaz lambasının, iki tane de kayan araba şeklindeki ikaz lambalarının yandığını gördüm. Neden bu lambalar yandı anlayamadım. Sizce yan sanayi bir yere gidip kendim mi yaptırmalıyım yoksa kaskoyu deldirip Antalya serviste mi yaptırmalıyım? Bu arada ben Alanyada yaşıyorum servis bana 160 km malesef...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
m2hamid kardeşim teşekkür ediyorum. Söylediklerinizin hepsine baktıracağım. Kalibreden sonra ikaz lambaları söndü ancak yinede iyi kontrol ettirmek gerekiyor. Janta boyalar çıkmış ancak çizik ve yamulma yok gibi.

geçmiş olsun arabada sağa sola çekme yoksa lastik tarafında bişi yoktur. kaportada güzel bir usta bulursan halolur çok bişi yok. servis doğrultma yapmaz hiç kaskoyu delme hasar işletme. direk değişime gidiyorlar. Allah beterinden korusun geçmiş olsun

ASUS_X00TD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
m2hamid kardeşim teşekkür ediyorum. Söylediklerinizin hepsine baktıracağım. Kalibreden sonra ikaz lambaları söndü ancak yinede iyi kontrol ettirmek gerekiyor. Janta boyalar çıkmış ancak çizik ve yamulma yok gibi.

Tekrar geçmiş olsun, iyi forumlar (y)

Geri