Civic FB7 Küçük Ekrana Resim Koyma

Aracınız
Civic FB7 2015
Küçük ekrana (i-mid) resim koyulduğunu gördüm. Hatta youtube da bunla alakalı videolar mevcut. Aracım 2015 eco elagance. Araba çalışırkende denedim. Çalışmıyor ikende denedim. Benim menüye girdiğimde(menüm türkçe) en altta bulunan Ayarları özelleştir ( Custum settings) ve sonra çıkan ekran ayarları (display settings) de resim yüklemek için seçenek yok. Sadece karşılama ekranı, renk temeası, uyarı açıklaması ve bir de dil seçeneği mevcut. Nedeni nedir çözümü var mıdır yardım lütfen

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Araç çalışırken değilde,akü ışıklarının falan yandığı konumdayken deneyin bence.Hoş bende o özellik yok (dream) ama,i-mid ekranda araba çalışırken bazı ayarlara giremiyorsunuz,kullanım klavuzunda da yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Aracınız
Civic FB7 2015
Araç çalışırken değilde,akü ışıklarının falan yandığı konumdayken deneyin bence.Hoş bende o özellik yok (dream) ama,i-mid ekranda araba çalışırken bazı ayarlara giremiyorsunuz,kullanım klavuzunda da yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

İlgi ve alaka için teşekkürler ama Zaten yukarda postta da belirttim öyleykende denedim. Olmadı. Çalıştırdım denedim yine olmadı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri