Lambda sensörü

HAL07

0
Slm. Yeni katildim ve faydali bir uygulama diye dusunuyorum. Aracim 2005 es. Ariza lambasi yaniyor ve cihaza baglandiginda lambda sensoru tespit ediyor. Aracim lpgli ve otomatik. Tüptenmi yoksa lambda sensorümu arizali bilemiyoruz. Sensorde malum pahali. Daha once boyle bi seyle karsilasan arkadaslar varsa yardimlarini bekliyorum. Tesekkur ederim.

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=6590]HAL07[/MENTION] Cihaz bağlandığı zaman sönüp tekrar bi süre sonra geri yanıyor ise sensör değil lpg den dolayı arkadaşım aynı araba ve sorun bende de var bi obd cihazı aldım kendim söndürme yapıyorum

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Elm 327 obd 2 cihazı olarak geçiyor ben gitti gidiyor dan 45lira aldım Çin den daha ucuza geliyor ama beklemek gerek android için blueTooth ios için wifi bağlantılı olan seçim yapabilirsiniz. Orjinal sürüm cd içinde geliyo zaten play store da da mevcut

Aracınız
Elm327 ile ilgili konumuz mevcut

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstersen söndürme ama başka bir motor arızası olduğu zaman zaten yandığı için anlamak zor olacak ben biraz takıntı yapıyor da olabilirim yanarsa hemen bakıyorum çaresine

HAL07

0
Kalıcı bir çözüm arıyorum. Bir süre benzinde kullandım yine düzelmedi. Sanırım değiştirmek gerekecek sensörü. Tavsiyen için saol. Teşekkür ederim.

Önemli değil fakat ışık yanık vaziyette benzine binsende ışık yine de sönmüyor ışığı söndürüp denediysen tabiki sensör derim yine de çözüme ulaşırsan sevinirim

Aracınız
Lambda sensörü sıkıntısı bende de var, araç egsoz muaynesinde de takıldı zaten, lpg li olmasına rağmen yakıt fazla, lpg de iken bu sensörün bir fonksiyonu var mı?

Geri