Lastik gümlemesi.

Aracınız
Ben bindim yeni kasaya boyum 1.87 ve kafam tavana sürttü iyiki beklememişim dedim. Fb7 çok daha ferah. Birtek ön görüşü sınırlı, görünmüyor park ederken özellikle sağ tarafı bikaç kez sürttüm. Ama yeni kasaya bindim bu durum dahada kötüleşmiş :)

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhtemelen koltuğunuz çok üst seviyedeydi 193 kuzenim var defalarca bindi bir sürtme olmadı ancak dimdik durduğunda saçları değiyordu tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Muhtemelen koltuğunuz çok üst seviyedeydi 193 kuzenim var defalarca bindi bir sürtme olmadı ancak dimdik durduğunda saçları değiyordu tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Fb7 de en sondaykende olmuyor ama :) Buarada Ankaraya gidiyorum fena bi tesadüf oldu aynı durumla karşı karşıyayım. Lastik basıncını kontrol edin diyor indim baktım bişey yok ama hafif sallanıyor gibi geldi bana araba yürürken

53c38cfb068aee824f65cf195361f250.jpg

Aracınız
2016 eski kasa Honda civic aracım, saatte 125 km hızla giderken, birden direksiyon titremeye başladı. Frene asıldığımda sağa sola yalpalamaya başladı. Bende kendi devrinde yavaş yavaş durmasını bekledim. Çok şükür kazasız belasız durdu. İnip baktığımda sol arka lastik paramparça olmuştu. (Basınç uyarı sistemini dinlemedim)

SM-G925I cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam an itibariyle angaranın yollarında aynı durumla karşı karşıyayım senin yazdıklarını okudum yola çıkmadan fena tırstım şuan. Arabanın lastiklerine baktım bişi yok inik falan değil, sallamaya çalıştım seste gelmiyor sorun ne anlamadım hızı düşürdüm baya ilerliyom son 100 km

c1ca183fe3a268b42255fb387bbfb852.jpg

mesyag

0
Hocam an itibariyle angaranın yollarında aynı durumla karşı karşıyayım senin yazdıklarını okudum yola çıkmadan fena tırstım şuan. Arabanın lastiklerine baktım bişi yok inik falan değil, sallamaya çalıştım seste gelmiyor sorun ne anlamadım hızı düşürdüm baya ilerliyom son 100 km

c1ca183fe3a268b42255fb387bbfb852.jpg

Basınç uyarı sistemi uyardığı zaman aracı durdurup sistemi yeniden başlatırsan iyi olur. Eğer yeniden uyarır ise lastiklere hava bas.

SM-G925I cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Gecmis olsun benimde 2016 model fb7 kasa var gecen gun ailem varken oldu otobanda 2 ya da 3 km sonra durdum bir sey yoktu isimi hallettikten sonra dordunude sisirdim su an sikinti yok boyle durumlarda saga cekin bakin onemli seyler bunlar baska araba olsaydi belki takla atmistiniz.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aynen öyle yaptım ama lastiklerin seviyesi 30psi sadece biri 28e inmiş ama bu sensör bu kadar hassas mı 28 çokta düşük sayılmaz. 33 yaptım hepsini tekrar uyarı vermedi geldim şükür

Aracınız
Siz lastikler kaç ps deyken sistemi sıfırlarsanız onu hafızaya alıp onun altına indiğinde uyarı verir yanı içindeki hava 15 ken sıfırlarsanız 14 olmadan uyarı vermez havanın yeterliliği mantıgiyla çalışmıyor sistem

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mesyag

0
Geri