Lastik için köpük tavsiyesi

krmmrt

0
Aracınız
Herkese merhabalar. Arkadaşlar aracımda lpg oldugundan stepne baya yer kaplıyor. ben de şehir içindeyken lastigi cikarip yerine köpük koyayım diyorum. Lastige zarar vermeyen, kullanıldıktan sonra temizlenmesi zor olmayan bir marka önerir misiniz? ya da köpük kullanmanın bir zararı olur mu?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onancc

0
Aracınız
[MENTION=3460]krmmrt[/MENTION] hocam biraz geç oldu cevap ama würth ün lastik tamir köpüğü var 300 lük ve 500 ml lik olarak satılıyor, würth ün kalitesini tartışmaya gerek yok zaten her ürünü alanının en başarılı ürünü oluyor. diğer adı sanı bilinmemiş markalara göre biraz pahalı olabilir tabi ama sonuçta güvenerek kullanabileceğin bir marka. diğer markalar 15 TL falan bu kargo dahil 25 TL ye bulunabiliyor en uygun bilgin olsun.

http://urun.n11.com/tamir-spreyi/wurth-lastik-tamir-kopugu-P117740295

krmmrt

0
Aracınız
[MENTION=3460]krmmrt[/MENTION] hocam biraz geç oldu cevap ama würth ün lastik tamir köpüğü var 300 lük ve 500 ml lik olarak satılıyor, würth ün kalitesini tartışmaya gerek yok zaten her ürünü alanının en başarılı ürünü oluyor. diğer adı sanı bilinmemiş markalara göre biraz pahalı olabilir tabi ama sonuçta güvenerek kullanabileceğin bir marka. diğer markalar 15 TL falan bu kargo dahil 25 TL ye bulunabiliyor en uygun bilgin olsun.

http://urun.n11.com/tamir-spreyi/wurth-lastik-tamir-kopugu-P117740295
cok tesekkurler hocam ilgin için. hemen vereyim siparişi. tedirgin gidiyorum şehir içinde.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
çok basitmiş yahu sağolasın :) ben de alayım bari bitane Allah'a emanet gidiyorum stepneyi çıkarıp depoya koydum yer kaplıyor diye :)

Geri