Lastik önerisi

CVC

0
Aracınız
Arkadaşlar yaz lastikleri için öneri ve deneyimlerinizi bekliyorum.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Ses yapmamalı, Aracın orijinal ebatında olmalı ve ekonomik olmalı ben şahsen alacak olsam Lassa alırdım tek nedeni yerli mühendislik ve üretim olması.

Eu8

0
Japona Japon alın derim :)

Ben Falken aldım.. fiyatları hem ekonomik hem de sessiz..Çankırıya fabrikasını da kurmuşlar..205 50 16 ebat tane 150 ye aldım.. Daha bulunur ebatlar daha da ucuz...Islak zemin performansı dahil memnunum..

Michelin konusunda görüşleriniz nedir arkadaşlar?
Yumuşak hamurlu sessiz diye duydum. Continental sonrası almayı düşünüyorum.

CVC

0
Aracınız
Arkadaşlar goodyear efficent mi yoksa michelin primacy 3 mü bu iki lastik arasında kaldım. İkisini de kullanan var mı ?

Aracınız
merhabalar :)
ben continental premium contact 5 aldım . yumuşak lastik tanesini 190 tl den almıştım batı lastikten.

Hakan Uzun

0
Yönetici
merhabalar :)
ben continental premium contact 5 aldım . yumuşak lastik tanesini 190 tl den almıştım batı lastikten.

Hocam bu lastik icin sessiz ve yumusak fren mesafesi iyi diyorlar sizin yorumunuz nedir? Memnun musunuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ben continentalden memnun değilim, aracın orijinalinde bu lastiği verdiler. sessiz değil.. trim seslerini ve titreşimini de içeri aldığı için yumuşak değil bence.

Aracınız
Hocam bu lastik icin sessiz ve yumusak fren mesafesi iyi diyorlar sizin yorumunuz nedir? Memnun musunuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

üzerinde gelen conti 2 lerden sonra çok yumuşak geldi. Havalar ısındıkça da bu yumuşaklık daha çok hissediliyor. frenlemede de bir sıkıntı yaşatmadı şu ana kadar.

Geri