Civic FC5 Lastik önerisi

Ad Soyad
Ahmet
Aracınız
Civic FC5 2021
1.Continental. (Ne sert ne yumuşak hamurlu)
2.Michelin. (Yumuşak)
3.Bridgestone. (Sert)
4.Good year.... (Ne sert ne yumuşak hamurlu)

Fabrikasyon lastik ölçüsü candır...A/A lastik candır...Tabi bütçe önemli A/C olur....D ve sonrasına bakmayın lastikte..

Benim düşüncem...İyi günler

Son karar tabiki sizin. Saygılar
A/A A/C nedir? Ses yağmur yakıt vs. geçen değerler mi? RFT Patlamayan lastikler varmış malum simit depo nedeniyle stepne yok. Böyle bir ürün önerir misiniz?

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
A/A A/C nedir? Ses yağmur yakıt vs. geçen değerler mi? RFT Patlamayan lastikler varmış malum simit depo nedeniyle stepne yok. Böyle bir ürün önerir misiniz?
YAKIT SARFİYATI ...
YOL TUTUŞ..
SES (desibel)...

Harfler A en iyisi....Harf yükseldikçe (D,E,F vs.) yakıt artar,yol tutuş azalır, arabanın içine verdiği ses artar....

İmal tarihi yeni , hız dayanıklılık limiti yüksek lastik candır... İyi günlerScreenshot_2023-01-20-22-10-54-582-edit_com.android.chrome.jpg

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
RFT lastik mantığı patlamaması ve bişey girdiğinde lastiğe belli bi hızda yol alabiliyor olması.... Çok güzel bi olay bu Artısı...

Ama Diğer lastiklerden ağır bir lastik....Alt takımı, süspansiyon sistemini yorar diğer düşünüyorum, hatta bozar bile....

Çünkü böyle bişeye ihtiyaç duyulsa Honda fabrika çıkışlı RFT lastik takardı....Dimi ama..iyi günler..

Son düzenleme:
Ad Soyad
Ahmet
Aracınız
Civic FC5 2021
Senede 3-4 bin KM yapıyorum. goodyear efficientgrip performance 2 e kadar verdim ama tanesi 2550 TL gibi bir fiyata geliyor muadil olarak hankook ventus prime 4 düşünüyorum. 2,5-3 bin TL fark oluyor arada sizce hata mı yaparım? Mantıklı mı?

Aracınız
Civic FC5 2019
Starmax alacam ben de 205-50-17 tanesi 1050 TL kullanan var mı? Ya da Dunlop fm730 sanırım o da tanesi 1550 lira. Kullanan var mıdır? Önerisi olan, çok binici değilim Nisan Mayıs gibi değişecem arabayı.

mturker

Özel Üye
Starmax alacam ben de 205-50-17 tanesi 1050 TL kullanan var mı? Ya da Dunlop fm730 sanırım o da tanesi 1550 lira. Kullanan var mıdır? Önerisi olan, çok binici değilim Nisan Mayıs gibi değişecem arabayı.
Starmax alma yorumları iyi değil.
Falken i tavsiye ederim.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri