Civic FC5 Lastik Tamir Kiti Sülosyonu

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019

Yok biliyoruz tabi de ne olacak bu tamir kiti onu anlayamadım ?
Sanırım kimse de anlamadı ki cevap yazan yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben yazdım ayrıntılı olarakda yazdığım çıkmamış sorun oldu galiba aynı resimde 2 kere paylaşılmış solüsyon lazım lastik tamir kitine beyaz tüp yani komprösöre taktığımız dışardan veya onun yerine kullanabileceğimiz ne önerirsiniz diye sordum sanıyodum

Lastiginiz patladığında sakın bu solüsyonu kullanayım demeyin hiç bir işe yaramıyor dahası lastikciye tamir için gittiğinizde tekerin içi solüsyon kaplı olduğu için kaygan yüzey oluşması dolayısıyla iç yama yapılamıyor mecburen hiç önerilmeyen dıştan fitil onarım yaptırmak zorunda kalırsınız

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Farklı zamanlarda iki kez aracımın lastiğine vida-çivi girdi evin önünde lastik yere yapışmış vaziyette buldum aracı. Her iki durumda da bagajımda bulunan lastik tamir kiti basınçlı sprey şeklinde (piyasada farklı marka ve fiyatlarda bulunabiliyor) uyguladım 10 dakikamı almadı direk lastikçiye gittim içini temizlediler içten yama yaptılar şükür hiçbir sıkıntı çıkmadı. Kriko, stepne vs.. uğraşmadım. Bagajımda sürekli bulunduruyorum..

Farklı zamanlarda iki kez aracımın lastiğine vida-çivi girdi evin önünde lastik yere yapışmış vaziyette buldum aracı. Her iki durumda da bagajımda bulunan lastik tamir kiti basınçlı sprey şeklinde (piyasada farklı marka ve fiyatlarda bulunabiliyor) uyguladım 10 dakikamı almadı direk lastikçiye gittim içini temizlediler içten yama yaptılar şükür hiçbir sıkıntı çıkmadı. Kriko, stepne vs.. uğraşmadım. Bagajımda sürekli bulunduruyorum..

IMG_2265.JPGbu yeterli olurmu hocam alıyımı tavsiye edermisiniz ?

Geri