Led Park ampülü farın içine düştü

Aracınız
Civic FB7 2013
Geçmiş olsun benimde oldu hemde 3 kere ben inşaat teli ile cikarmistim. Yapabilirsin çok kolay. İnşaat teli bul Tel uzun olsun ikiye katla içeri sokacagin kisim az bişey açıklık olsun küçük parmağının tırnağı kadar yeterli . LED ampulün kutupları tel ya. O kutuplara teli tak . Bir nevi kanca gibi olacak o kutup telleri. Sonra geri çek. Dışarı çekerken LED deliğe takılabilir asılıp geri çekme inşaat telini yukarı assagi sağa sola oynatıp ledi delikten gecir. Gerisi el becerine kaliyor. Ayrıca miknatista kullanabilirsin yine inşaat telini iki kat yap mıknatıs ucuna sabitle ledde çelik var tutturup çıkar.

Sent from my PRA-LX1 using CivicTR Forum mobile app
Teşekkür ederim
Tel ile ilgili yöntemleri deneyeceğim. Sonucu yazarım.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
mıktanız olmaz. alüminyum çünkü. benimde başıma geldi çok sinir bozucu bir durum... tampon sökülüp far sökülecek. boşuna japon bilmemne ugrasma. fara değdirirsen kötü olur.. servise gitmene gerek yok. aksesuarcıya bi 20 tl at söker çıkarır... tampon ve far sökmesi kolay..

Aracınız
Civic FB7 2013
Onun tellerini ters yöne çevir hocam yinemi olmuyor birde nerden aldim ve fiyatı nedir
Pinleri her türlü denedim olmadı. Başka bir arkadaş aynı durum için bağlantı kablolarını elektrikçide ters çevirmiş. Aliexpress te çeşitleri var. Ben oradan aldım. Uygulama videosu var youtube'ta.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri