Lokal Boya yaptıran var mı ?

Aracınız
Selamlar sevgiler arkadaşlar, ön tamponu kardeşim surtturdu ilk defa kullandirttim ehliyet aldıktan sonra, ertesi günde arka sol tarafı bir kapalı kasa kamyonet surtturdu dönerken, neyse ki beni madur etmeyeceklerini nerede istersen yaptirabilecegimi söylediler sıkıntı yok buraya kadar. Daha önce hiç böyle durumlarla karailasmadim Florya daki Radar Honda Şeref ustama teslim edeceğim bayramdan sonra sizce ton farkı olur mu pasta cilaya gerek olur mu ? Daha önce lokal boyatan oldumu ? Tek canımı sıkan yer çamurluk ucu çok hafif ezik. IMG_20180816_174551.jpgIMG_20180816_174539.jpgIMG_20180816_174340.jpgIMG_20180817_124140.jpg

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende vtec 2 var bende olmuştu böyle bi çizik ben özel boya yaptirdim tambondaki çizikler için boyaciya gidince size boyayi yapiyo ve zımbara veriyo. Zımparayla biraz temizledikten sonra boya sürdüm yani güzel oldu. Tampon boyatmak yerine 10 tlye işinizi hallediyosunuz.

SM-J710GN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Lokal Boya yaptıran var mı ?

Selamlar sevgiler arkadaşlar, ön tamponu kardeşim surtturdu ilk defa kullandirttim ehliyet aldıktan sonra, ertesi günde arka sol tarafı bir kapalı kasa kamyonet surtturdu dönerken, neyse ki beni madur etmeyeceklerini nerede istersen yaptirabilecegimi söylediler sıkıntı yok buraya kadar. Daha önce hiç böyle durumlarla karailasmadim Florya daki Radar Honda Şeref ustama teslim edeceğim bayramdan sonra sizce ton farkı olur mu pasta cilaya gerek olur mu ? Daha önce lokal boyatan oldumu ? Tek canımı sıkan yer çamurluk ucu çok hafif ezik. Ekli dosyayı görüntüle 7488Ekli dosyayı görüntüle 7489Ekli dosyayı görüntüle 7490Ekli dosyayı görüntüle 7491

Şuna bir bak hocam

https://www.civictr.com/showpost.php?p=138172

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Selamlar sevgiler arkadaşlar, ön tamponu kardeşim surtturdu ilk defa kullandirttim ehliyet aldıktan sonra, ertesi günde arka sol tarafı bir kapalı kasa kamyonet surtturdu dönerken, neyse ki beni madur etmeyeceklerini nerede istersen yaptirabilecegimi söylediler sıkıntı yok buraya kadar. Daha önce hiç böyle durumlarla karailasmadim Florya daki Radar Honda Şeref ustama teslim edeceğim bayramdan sonra sizce ton farkı olur mu pasta cilaya gerek olur mu ? Daha önce lokal boyatan oldumu ? Tek canımı sıkan yer çamurluk ucu çok hafif ezik. Ekli dosyayı görüntüle 7488Ekli dosyayı görüntüle 7489Ekli dosyayı görüntüle 7490Ekli dosyayı görüntüle 7491

https://www.civictr.com/showthread.php?p=138172

Linke bak hocam lokal boyaya hiç gerek yok. Benim araçta aynıydı.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
https://www.civictr.com/showthread.php?p=138172

Linke bak hocam lokal boyaya hiç gerek yok. Benim araçta aynıydı.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Gördüm teşekkür ederim peki renk tonu filan nasıl güneş ışığında pek belli olmayabiliyor. Işık altinda da baktınız mı çok titizim bu konuda daha önce boya da yaptıramadım hiç camurlugun ucunun düzelmesi lazım birde. Hatta en uç nokta da fabrika astarı bile kalkmış durumda pas yapmasın diye yikamadim arabayı resimlerde bile belli oluyor hafif bir toz var üzerinde. Kırtasiye den filan alabilirim değil mi bu kalemi ?

Aracınız
Gördüm teşekkür ederim peki renk tonu filan nasıl güneş ışığında pek belli olmayabiliyor. Işık altinda da baktınız mı çok titizim bu konuda daha önce boya da yaptıramadım hiç camurlugun ucunun düzelmesi lazım birde. Hatta en uç nokta da fabrika astarı bile kalkmış durumda pas yapmasın diye yikamadim arabayı resimlerde bile belli oluyor hafif bir toz var üzerinde. Kırtasiye den filan alabilirim değil mi bu kalemi ?

Merhaba çok titiz olduğun için fikrimi belirtiyim bu durumun kalemle çözülecek gibi görünmüyor lokal boya çamurluk ucu ve tampona uygulatman kismen faydalı ancak bu işi de yapacak kişi çok çok önemli plastik tampon rengi çamurluk rengini ton farkı oluşumundan kurtarcak usta bu türkiyede çok az hatta yok düşüncesindeyim bu işi bilen şöyle yapıyor bir skala üzerinde hazırladığı boya ile hiç acele etmeden ton farkı ayarı yapıyor sebebi plastik tampon ile metal kaporta plastik işi sıkıntı yani bilesin bu konuda nette araştırma önerim lokal boya iyi işçilik bilene gitmen bunun ustası servis ve sanai değil tecrübeli olan güneş de faklı gölde farklı görüntü oluşması sonradan üzebilir titiz arkadaşım tampon boyanmak ve çizilmek için vardır geçmiş olsun diyerek çok takilmamani tavsiye ederim saygılarımla

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4985]M.Akif Ozturk[/MENTION] Hocam geçmiş olsun Allah beterinden korusun, bence saç aksamda boya yoluna gitmeden çözmeye çalışın.

Geri