LPG Anlık Yakıt Tüketimi Gösterimini Açma İmkanı Var Mı?

Herkese merhaba. Mayıs ayında sıfır honda exe eco sahibi oldum. Haziran sonrası modellerde LPG de ortalama yakıt gösteriyormuş haliyle benim aracımda göstermiyor. Bu konu ile ilgili servisle görüşen oldu mu? Bence çok zor bişey olmamalı. Başka markalarda LPG taktıktan sonra yine ortalama yakıtı gösterdiğini biliyorum. Bizim araçlarımızda da olabilir diye düşünüyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhaba. Mayıs ayında sıfır honda exe eco sahibi oldum. Haziran sonrası modellerde LPG de ortalama yakıt gösteriyormuş haliyle benim aracımda göstermiyor. Bu konu ile ilgili servisle görüşen oldu mu? Bence çok zor bişey olmamalı. Başka markalarda LPG taktıktan sonra yine ortalama yakıtı gösterdiğini biliyorum. Bizim araçlarımızda da olabilir diye düşünüyorum.

Honda Türkiye böyle durumlar da güncelleme yayınlamıyor, kısacası aracı daha önce satın alan müşterilerini çok umursamıyor.

ywzckr

0

Gorustum hocam ben fabrikadan arandim yapamayiz guvenlik nedeniyle dediler, serviste de durum ayni bilmiyormus gibi davranirlar en son birisi abi gostergeler farkli ondan yenilemezler dedi. hatta heryerde(facebook sikayetvar forum) sikayetvara yazin talep formu doldurun fabrikaya mail atin dedim, destek icin yazdim ama kimse umursamadi. Belki sen ben istiyoruz ama İnsanlar icin cok onemli degil bu durum. %99 u umursamayinca boyle onlarda eski satinalan kullanicisini umursamiyor. He nasil yapilacak dersen gostergede lpg ye gectiginde gostermesini engelleyen kod silinecek birde röle baglicaklar cok zor bir olay degil ama yapmiyorlar. Ote yandan 50000 arac icin bunu uygulamak da kolay degil tabi. Ben pesini biraktim sende birakirsin kimsenin umursamadigini gorunce.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
ben 2016 kullanıcısıyım. Bende sadece 2. sayfadaki lpgnin ne kadar kaldığını gösteren kısım çalışıyo. ilk sayfa benzinde anlık tüketimi gösteriyor. Kalan mesafeyi gösteriyor. ortalama yakıtı gösteriyor. lpgye geçince tüm değerler gösterimden kalkıyor.

Geri